7,0 inch TFT LCD-scherm HSD070I651-F00-0299 480 * 234 LCD-scherm
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD070I651-F00-0299
ModelName:
HSD070I651-F00-0299
Diagonale Grootte:
7.0“
Resolutie:
480(RGB)×234 76PPI
Actief Gebied:
154,08(B)×86,58(H) mm
Overzichtsgrootte:
162,6 (B) × 96,6 (H) × 1,43 (D) mm
Contrastverhouding:
500:1 (Type.) (TM)
Glasdiepte:
0.50+0.50 mm
Bestuurder Ic:
COG Ingebouwde 2 source + 1 gate-chips
Toepassing:
Digitale fotolijst / draagbare dvd-speler / videodeurtelefoon
Signaalinterface:
Specifieke Analoge RGB van TFT, 26 spelden FPC
Markeren:
7
0 inch TFT LCD-scherm
HSD070I651-F00-0299
Productbeschrijving
7.0 inch TFT lcd-scherm G104VN01 V1 480*234 lcd-scherm
HSD070I651-F00-0299LCD-schermProductdetails :
HannStarLCD-schermScherm HSD070I651-F00-0299
Paneel merk HannStar
Model P/N HSD070I651-F00-0299
Diagonale maat 7.0"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, CEL, MIST
Oplossing 480(RGB)×234 76PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Actief gebied 154,08(B)×86,58(H) mm
Overzichtsgrootte 162,6 (B) × 96,6 (H) × 1,43 (D) mm
Helderheid 0 cd/m²
contrast ratio 500:1 (Typ.) (TM)
Kijk hoek 70/70/65/65 (typ.)(CR≥10)
Weergavemodus TN, normaal wit, doorlatend
Beste uitzicht op 6 uur
Reactietijd 5/20 (Typ.)(Tr/Td)
Glas Diepte 0,50+0,50mm
doorlaatbaarheid 8,91% (typisch) (met polarisator)
Kleuren weergeven Full colour 49% NTSC
Lamptype Geen B/L
Touch screen Zonder
Bestuurder-IC COG Ingebouwde 2 source + 1 gate-chips
Sollicitatie Digitale fotolijst / draagbare dvd-speler / videodeurtelefoon
Signaalinterface TFT-specifieke analoge RGB, 26-pins FPC
Ingangsspanning 3,3/5/15/-10V (typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Omgeving Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C;Opslagtemp.: -30 ~ 80 °C
HSD070I651-F00-0299 LCD-scherm Betaling:
Alipay
PayPal
Western Union
TT (telegrafische overboeking, ook wel bankoverschrijving genoemd)
HSD070I651-F00-0299LCD-schermVerzending en Pakket:
7,0 inch TFT LCD-scherm HSD070I651-F00-0299 480 * 234 LCD-scherm 0
HSD070I651-F00-0299 LCD-scherm verpakking details:
Verpakkingsinformatie:
Buitenverpakking: stevig karton
Binnenverpakking: beschermend schuim
HSD070I651-F00-0299 LCD-scherm retourbeleid:
HSD070I651-F00-0299LCD-schermFAQ:
Vraag: Hoe lang ontvang ik mijn goederenHSD070I651-F00-0299 ?
A: Over het algemeen duurt het 3-8 dagen tot uw hand door DHL / FEDEX / UPS / TNT.
A: Ja, dat kunnen we.pls informeer ons voor verzending.
Q: Kunt u mij een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig hebHSD070I651-F00-0299 ?
A: Natuurlijk! Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
Q: Kan ik mijn bestelling betalen vanHSD070I651-F00-0299 via creditcard?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
HSD070I651-F00-0299 LCD-scherm Neem contact met ons op:
Contactgegevens: +86 13352789927
Gewenste contactmethode: darian@yongs-hk.com
E-mailadres: darian@yongs-hk.com
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%