5,0 inch 800 * 480 HSD050IDW1-A10 LCD-paneel Automotive LCD-scherm
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD050IDW1-A10
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
ModelName:
HSD050IDW1-A10
Diagonale Grootte:
5.0“
Resolutie:
800 (RGB) ×480, WVGA 188PPI
Actief Gebied:
108 (W) ×64.8 (H) mm
Vatting het Openen:
110.6 (W) ×67.4 (H) mm
Schemerig overzicht.:
118.5 (W) ×77.55 (H) ×3.7 (D) MM
Oppervlakte:
Antiglare, Harde deklaag (3H)
Het bekijken Hoek:
75/75/60/70 (Type.) (CR≥10)
Gewicht:
66g (Type.)
Toepassing:
Automobielvertoning/Draagbare Navigatie/MEDIO PMP van UMPC/MP3-/Gokken
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
HSD050IDW1-A10
HSD050IDW1-A10 LCD-paneel
800 * 480 Automotive LCD-scherm
Productbeschrijving
5,0 inch 800 * 480 HSD050IDW1-A10 LCD-paneel Lcd Automotive-scherm
HSD050IDW1-A10Productdetails :
HannStarLCD-schermScherm HSD050IDW1-A10
Paneel merk HannStar
Model P/N HSD050IDW1-A10
Diagonale maat 5.0"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing 800(RGB)×480, WVGA 188PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Actief gebied 108 (B) x 64,8 (H) mm
Bezel openen 110,6 (B) × 67,4 (H) mm
Overzichtsgrootte 118,5 (B) × 77,55 (H) × 3,7 (D) mm
Oppervlak Ontspiegeld, Harde coating (3H)
Helderheid 400 cd/m² (Typ.)
contrast ratio 600:1 (Typ.) (TM)
Kijk hoek 75/75/60/70 (typ.)(CR≥10)
Weergavemodus TN, normaal wit, doorlatend
Beste uitzicht op 6 uur
Reactietijd 2/6 (Typ.)(Tr/Td)
Kleuren weergeven 16,2 miljoen
Lamptype 7S2P WLED, 10.000 uur, zonder stuurprogramma
Frequentie 60Hz
Touch screen Zonder
Gewicht 66g (Typ.)
Sollicitatie Automotive Display / Draagbare Navigatie / MID UMPC / MP3 PMP / Gaming
Signaalinterface TTL (1 ch, 8-bit), 40 pins FPC
Ingangsspanning 3,3 V (typ.)
HSD050IDW1-A10 Over het:
HSD050IDW1-A10Verzending en Pakket:
5,0 inch 800 * 480 HSD050IDW1-A10 LCD-paneel Automotive LCD-scherm 0
HSD050IDW1-A10 Over Verzending Informatie:
HSD050IDW1-A10 Retourbeleid:
Productdefect of schade:
Het product in originele staat houden:
Verantwoordelijkheid van de koper voor retourzending:
Contact opnemen met de klantenservice:
HSD050IDW1-A10FAQ:
Q: Hoe lang is de garantie vanHSD050IDW1-A10 ?
EEN: 90 dagen garantie.
Q: Accepteert u een voorbeeldbestelling?rs voor HannStar HSD050IDW1-A10?
A: Natuurlijk! Sample order is welkom!
Q: Kan ik mijn goederen betalenHSD050IDW1-A10 met creditcard ?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
Vraag: Hoe verzenden jullie mijn goederenHSD050IDW1-A10?
A: We kunnen over de hele wereld verzenden. Via DHL, UPS, Fedex en EMS.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%