LQ101R1SX01A scherp laptop van 2560x1600 2K 10.1inch lcd lcd van de het schermmonitor paneel
Merknaam: SHARP
Modelnummer: LQ101R1SX01A
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
ModelName:
LQ101R1SX01A
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
2560 (RGB) ×1600 [WQXGA] 299PPI
Actief Gebied:
216.96 × 135,6 mm (H×V)
Schemerig overzicht.:
228 × 148,5 × 4,6 mm (H×V×D)
Het bekijken Hoek:
80/80/80/80 (Min.) (CR≥10)
Helderheid:
400 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
900:1 (Type.) (TM)
Aantal kleur:
1.69Kgs 16.7M, 50% NTSCTyp.)
Gebruikt voor:
Stootkussen & Tablet
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
LQ101R1SX01A productdetails:
HET SCHERPE LCD SCHERM LQ101R1SX01A
Merk SCHERP
ModelName LQ101R1SX01A
Het schermgrootte 10.1inch
Schermtype Oxyde TFT LCD, LCM
Resolutie 2560 (RGB) ×1600 [WQXGA] 299PPI
Pixelconfiguratie RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 216.96 × 135,6 mm (H×V)
Schemerig overzicht. 228 × 148,5 × 4,6 mm (H×V×D)
Behandeling Duidelijke, Harde deklaag
Helderheid 400 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding 900:1 (Type.) (Transmissie)
Het bekijken hoek 80/80/80/80 (Min.) (CR≥10)
Werkende Wijze Transmissive IPS, normaal Zwart,
Aantal kleur 16.7M, 50% NTSC
Reactietijd 25 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Backlighttype WLED [7S6P], 10K-uren, W/O-Bestuurder
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Aanrakingsfunctie Zonder
Ontworpen voor Stootkussen & Tablet
Comité gewicht 151±15g
Interfacetype MIPI (2 4 van gegevens stegen van CH,) 50 speldenschakelaar
Voeding 3.3V (Type.)
Milieu Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 Werkende temperatuur °C: -30 ~ 80 °C
LQ101R1SX01A klantenservicebeleid:
1: Verwerkt orden geschikt na de betalingscontrole.
2: Wij verschepen slechts aan bevestigde ordeadressen. Uw ordeadres MOET uw Verzendadres AANPASSEN.
LQ101R1SX01A betaling:
LQ101R1SX01A verschepend:
LQ101R1SX01A de naverkoopdienst:
LQ101R1SX01A FAQ:
Q: Kunt u testte LQ101R1SX01A alvorens te verschepen?
A: Natuurlijk, werd ons lcd paneel LQ101R1SX01A strikt getest alvorens te verschepen.
Q: Hoe te om tot LQ101R1SX01A opdracht te geven?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Wat gebeuren als het lcd ontvangen paneel LQ101R1SX01A niet kan werken?
Q: Bent u manufactory of handelsbedrijf?
LQ101R1SX01A het verschepen en Pakket:
LQ101R1SX01A scherp laptop van 2560x1600 2K 10.1inch lcd lcd van de het schermmonitor paneel 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%