B140XW01 V2 LCD-laptopschermpanelen 262K 45% NTSC-weergavekleuren
Merknaam: AUO
Modelnummer: B140XW01 V2
MOQ: PCs 1
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelp/n:
B140XW01 V2
Diagonale Grootte:
WAF DENY (Your access is blocked by firewall, please contact customer service.)(17/Dec/2022:00:02:12
Resolutie:
1366 (RGB) ×768 WXGA 112PPI
Actief Gebied:
309,399 × 173,952 mm (H×V)
Overzichtsgrootte:
323.5 × 192 × 5,2 mm (H×V×D)
Helderheid:
200 cd/m ² (Type.)
contrastverhouding:
500:1 (Type.) (TM)
Het bekijken Hoek:
45/45/15/35 (typ.) (CR≥10)
Vertoningskleuren:
262K, 45% NTSC
Toepassing:
Laptop
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
B140XW01 V2 LCD-laptopscherm
262K kleuren LCD-laptopscherm
Laptop LCD-schermpanelen
Productbeschrijving
14,0 inch 1366 * 768 B140XW01 V2 Laptop LCD-scherm LED-panelen
B140XW01 V2 Productdetails :
AUOLCD SCHERMB140XW01 V2
Paneel merk AUO
Paneelmodel B140XW01 V2
Paneel Grootte 14.0"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing 1366(RGB)×768 WXGA 112PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Weergavegebied 309,399(B)×173,952(H) mm
Bezel openen 312,40 (B) × 176,95 (H) mm
Overzichtsgrootte 323,5 (B) × 192 (H) × 5,2 (D) mm
Oppervlak Spiegel (Haze 0%), Harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m² (Typ.)
contrast ratio 500:1 (Typ.) (Transmissie)
Kijk hoek 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10)
Weergavemodus TN, normaal wit, doorlatend
Reactietijd 8 (Typ.)(Tr+Td) ms
Kleuren weergeven 262K, 45% NTSC
Lamptype WLED, 10.000 uur, met LED-driver
Frequentie 60Hz
Touch screen Zonder
Sollicitatie Laptop
Signaalinterface LVDS (1 ch, 6-bit), 40-pins connector
Ingangsspanning 3,3 V (typ.)
Omgeving Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
B140XW01 V2 Opmerking:
B140XW01 V2 Betaling:
ESCROW, TT, Western Union of Paypal is voor u beschikbaar.
aliexpress zal doorgaan met het updaten van meer betaalmethoden.
Bij het plaatsen van uw bestelling kunt u de betaalmethode kiezen die bij u past.
B140XW01 V2 Levering:
We kunnen de artikelen binnen 7 werkdagen na bevestiging van de betaling verzenden.
B140XW01 V2 Ander beleid:
1: wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douanerechten of invoerbelasting.
Veelgestelde vragen over B140XW01 V2:
Q: Kan ik mijn bestelling betalen vanB140XW01 V2via creditcard?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
A: Ja, dat kunnen we.pls informeer ons voor verzending.
Q: Kunt u mij een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig hebB140XW01 V2?
A: Natuurlijk! Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
Vraag: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagen garantie.
B140XW01 V2 Verzending & Verpakking
B140XW01 V2 LCD-laptopschermpanelen 262K 45% NTSC-weergavekleuren 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%