B101EAN02.0 10,1-inch scherm 800 * 1280 MIPI lcd-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: B101EAN02.0
Modelp/n:
B101EAN02.0
Resolutie:
800 (RGB) *1280 (WXGA) 150PPI
Actief Gebied:
135.36 * 216,576 mm (van H*V)
Overzicht (mm):
141.36 * 228,23 * 4,23 mm (van H*V*D)
Helderheid:
400 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (Type.) (TM)
Het bekijken Hoek:
85/85/85/85 (Type.) (CR≥10)
Het antwoorden:
30 (Type.) (Tr+Td) msDisplay
Toepassing:
Productbeschrijving
B101EAN02.0 Productdetails :
AUO LCD-SCHERM B101EAN02.0
Paneel Merk AUO
Modelnaam B101EAN02.0
Scherm grootte 10,1 inch
Schermtype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 800(RGB)×1280 (WXGA) 150PPI
Pixel RGB-driehoek
Scherm grootte 135,36 × 216,576 (H×V) mm
Overzichtsgrootte 141,36 × 228,23 × 4,23 (H×V×D) mm
Oppervlak Schittering (waas 0%)
Helderheid 400 cd/m² (Typ.)
Contrast 1000: 1 (typ.) (transmissie)
Optische modus AHVA, normaal zwart scherm, doorlatend
Kijk hoek 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10)
Reageren 30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Aantal 16,7 miljoen, 50% NTSC
Tegenlicht type WLED, 15K uur, zonder driver
Scherm gewicht 140 g (maximaal)
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Sollicitatie Stootkussen & tablet
Touch-functie Niet aanraken
Signaal systeem MIPI (4 databanen), connector, 39 pinnen
Voedingsspanning 1,8/3,3 V (typ.)(VCC/VDDI)
Maximaal Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C
B101EAN02.0Wij beloven om:
1: Verkoop alleen de beste consumptiegoederen en zorg voor de hoogst mogelijke kwaliteit.
2: Lever goederen snel en nauwkeurig aan onze klanten over de hele wereld
B101EAN02.0OPMERKING:
B101EAN02.0Over verzendmethode:
B101EAN02.0Herinnering :
B101EAN02.0 Veelgestelde vragen:
Q: Kun je het lcd-paneel testen?B101EAN02.0voor verzending?
A: Ja, natuurlijk, maak je geen zorgen, ons artikel is goed getest voor verzending.
Q: Accepteert u de voorbeeldbestelling?B101EAN02.0?
A: Ja, monsterbestelling is welkom.
Vraag: Kunt u de lage waarde van mijn bestelling aangeven?B101EAN02.0?
A: Ja, dat kunnen we, u kunt het ons vertellen voor verzending.
Q: Hoe lang de garantie van lcdB101EAN02.0?
EEN: 90 dagen.
B101EAN02.0 Sverzending & verpakking
B101EAN02.0 10,1-inch scherm 800 * 1280 MIPI lcd-scherm 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%