10,1 inch LCM 1280x800 250 800:1 16,7M WLED EDP B101EAN01.8 LCD-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: B101EAN01.7
Modelp/n:
B101EAN01.8
Resolutie:
1280 (RGB) ×800 (WXGA) 149PPI
Actief Gebied:
216.96 × 135,6 (H×V) mm
Schemerig overzicht.:
227.72 (H) ×147.8 (V) ×4.4 (D) MM
Helderheid:
250 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
800:1 (Type.) (TM)
Reactietijd:
30 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Aantal van:
16.7M, 50% NTSC
Ontworpen voor:
Productbeschrijving
B101EAN01.8Productdetails :
AUO LCD-SCHERM B101EAN01.8
Paneel Merk AUO
Modelnaam B101EAN01.8
Scherm grootte 10,1 inch
Schermtype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 1280(RGB)×800 (WXGA) 149PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Scherm grootte 216,96 × 135,6 (H×V) mm
Overzichtsgrootte 227,72 (B) × 147,8 (H) × 4,4 (D) mm
Oppervlak Spiegel (Haze 0%), Harde coating (3H)
Helderheid 250 cd/m² (Typ.)
Contrast 800: 1 (typ.) (transmissie)
Beste hoek 6 uur
Optische modus TN, normaal wit scherm, doorlatend
Kijk hoek 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Reageren 30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Aantal 16,7 miljoen, 50% NTSC
Tegenlicht type WLED, 15K uur, met LED-driver
Scherm gewicht 140 g (maximaal)
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Sollicitatie Stootkussen & tablet
Touch-functie Niet aanraken
Signaal systeem eDP (1 baan), connector, 30 pinnen
Voedingsspanning 3,3 V (typ.)
Maximaal Werking: 0 ~ 50 °C;Opslag: -20 ~ 60 °C
B101EAN01.8Klantenservicebeleid:
Wij beantwoorden graag al uw vragen, neem dan contact op met
1: Bestellingen worden tijdig verwerkt na het betaalinstrument.
B101EAN01.8Aandacht:
B101EAN01.8OPBRENGST:
Retourzending wordt geaccepteerd binnen 30 dagen na ontvangst van het artikel.
B101EAN01.8Verzenden:
7-15 werkdagen naar de VS, verzenden via USPS met tracknummer.
14-22 werkdagen naar UK Australië, Canada.
18-25 werkdagen naar Griekenland, Spanje, Polen, Noorwegen.
18-25 werkdagen naar Duitsland, Filand.Zweden, Malta.
20-25 werkdagen naar Frankrijk, Tsjechisch.het grootste deel van Europa.
30-40 werkdagen naar andere landen (Brazilië en Rusland).
Dit is normaal rond de verzendtijd. Als uw land strikte douane is en vertraging zal veroorzaken.
B101EAN01.8FAQ:
Vraag: Bent u een fabrieks- of handelsbedrijf?
Q: Accepteert u de voorbeeldbestelling vanB101EAN01.8?
A: Ja, welkom!
Q: Hoe lang de garantie vanB101EAN01.8?
EEN: 90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deB101EAN01.8ontvangen kan niet werken?
B101EAN01.8Sverzending & verpakking:
10,1 inch LCM 1280x800 250 800:1 16,7M WLED EDP B101EAN01.8 LCD-scherm 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%