10.1 INCH 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34 pins LCD-SCHERM
Merknaam: AUO
Modelnummer: B101EAN01.7
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelp/n:
B101EAN01.7
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
1280 (RGB) ×800 (WXGA) 149PPI
Actief Gebied:
216.96 × 135,6 (H×V) mm
Schemerig overzicht.:
227.9 (H) ×147.8 (V) ×4.6 (D) MM
Helderheid:
400 (Type.)
Contrastverhouding:
800:1 (Type.) (TM)
Reactietijd:
30 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Aantal van:
16.7M, 50% NTSC
Ontworpen voor:
Stootkussen & Tablet
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
LCD-scherm voor tablet
lcd-scherm
tft-scherm
Productbeschrijving
B101EAN01.7 Productdetails :
Merk AUO
Modelnaam B101EAN01.7
Scherm grootte 10,1 inch
Schermtype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 1280(RGB)×800 (WXGA) 149PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Scherm grootte 216,96 × 135,6 (H×V) mm
Omtrek afm. 227,9(H)×147,8(V)×4,6(D) mm
Oppervlak Spiegel (Haze 0%)
Helderheid 400 cd/m² (Typ.)
Contrast 800: 1 (typ.) (transmissie)
Beste hoek 6 uur
Optische modus TN, normaal wit scherm, doorlatend
Kijk hoek 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Reageren 30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Aantal 16,7 miljoen, 50% NTSC
Tegenlicht type WLED [6S4P], 15.000 uur, met LED-driver
Scherm gewicht 140 g (maximaal)
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Ontworpen voor Stootkussen & tablet
Touch-functie Niet aanraken
Signaal systeem 34 pins MIPI (4 data lanes), connector
Voedingsspanning 3,3V (typ.)(VDC/VCCI)
Maximaal Werking: 0 ~ 50 °C;Opslag: -20 ~ 60 °C
B101EAN01.7Klantenservicebeleid:
Wij beantwoorden graag al uw vragen, neem dan contact op met
1: Bestellingen worden tijdig verwerkt na het betaalinstrument.
B101EAN01.7Aandacht:
B101EAN01.7Over het bedrijf:
B101EAN01.7Verzenden:
7-15 werkdagen naar de VS, verzenden via USPS met tracknummer.
14-22 werkdagen naar UK Australië, Canada.
18-25 werkdagen naar Griekenland, Spanje, Polen, Noorwegen.
18-25 werkdagen naar Duitsland, Filand.Zweden, Malta.
20-25 werkdagen naar Frankrijk, Tsjechisch.het grootste deel van Europa.
30-40 werkdagen naar andere landen (Brazilië en Rusland).
Dit is normaal rond de verzendtijd. Als uw land strikte douane is en vertraging zal veroorzaken.
B101EAN01.7 Veelgestelde vragen:
Vraag: Hoe verzenden jullie mijn goederenB101EAN01.7 ?
Vraag: Bent u een fabrieks- of handelsbedrijf?
Q: Kunt u aangeven dat ik een lcd-scherm B101EAN01.7 heb besteld voor een zeer lage prijs?
A: Ja, dat kunnen we.pls informeer ons voor verzending.
Vraag: Hoe lang is de garantie van B101EAN01.7?
EEN: 90 dagen garantie.
B101EAN01.7 Sverzending & verpakking:
10.1 INCH 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34 pins LCD-SCHERM 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%