Merknaam: BOE
Modelnummer: MV238QUM-N20
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelp/n:
MV238QUM-N20
Diagonale Grootte:
23,8"
Resolutie:
3840 (RGB) ×2160, UHD 185PPI
Actief Gebied:
527,04 (B) × 296,46 (H) mm
Vatting het Openen:
530.2 (W) ×299.6 (H) mm
Overzichtsgrootte:
545 (W) ×323.4 (H) ×13 (D) MM
Helderheid:
300 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
1000:1 (Type.) (TM)
Gewicht:
2.30Kgs (Type.)
Toepassing:
Desktopmonitor/Medische Weergave
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
MV238QUM-N20 productdetails:
HET SCHERM MV238QUM-N20 VAN BOE LCD
Fabrikant BOE
ModelName MV238QUM-N20
Het schermgrootte 23,8 duim
Schermtype LCM, a-Si TFT LCD
Pixelaantal 3840 (RGB) ×2160 (UHD) 185PPI
Regeling RGB Verticale Streep
Actief Gebied (mm) 527.04 × 296,46 (H×V)
Overzicht (mm) 545 × 323,4 × 13 (H×V×D)
Vattingsgebied (mm) 530.2 × 299,6 (H×V)
Behandeling Antiglare (Nevel 25%), Harde deklaag (3H)
Helderheid 300 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding 1000: 1 (Type.) (TM)
Het bekijken Hoek 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10)
Reactie 14 (Type.) (G aan G) Mej.
Goed Weergeven bij Symmetrie
Het werkwijze Transmissive ADS, normaal Zwart,
Kleurdiepte 1.07B 99% sRGB
Backlight 14S4P WLED, 30K-uren, Geen Bestuurder
Massa 2.30Kgs (Type.)
Gebruikt voor Desktopmonitor/Medische Weergave
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Touchscreen Zonder
Signaaltype EIV (4 Stegen), HBR2 (5.4G/lane), 30 speldenschakelaar
Voltagelevering 10.0V (Type.)
Max. Classificaties Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 Werkende Temperaturen °C.: 0 ~ 50 °C
MV238QUM-N20 over ons:
MV238QUM-N20 verzending & Verpakking
MV238QUM-N20 het verschepen en Levertijd:
2.We waarborg om uit binnen 2 werkdagen na betalingsbevestiging (behalve Vakantie) te verschepen.
3.We slechts confrmed het schip aan ordeadres. Uw ordeadres MOET uw verzendadres AANPASSEN.
4.If u hebt uw verzending niet binnen 30 dagen na betaling, alstublieft ontvangen ons contacteren.
Wij zullen de verzending volgen en zullen aan u zo spoedig mogelijk terugkeren.
MV238QUM-N20 levertijd:
--via DHL, Fedex, UPS: 3-7 werkdagen
--via EMS: 7-15 werkdagen
--via Luchtpost of Pakket: 10-30 werkdagen (soms langer)
BERICHT: de levertijd zou niet als aspect van uw moeten worden beschouwd terugkoppelt.
MV238QUM-N20 FAQ:
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van MV238QUM-N20 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Kan ik mijn orde van MV238QUM-N20 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe kan ik mijn orde van MV238QUM-N20 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Keurt u steekproeforden goed van MV238QUM-N20?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%