het Scherm B084SN03 V0 van 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD
Merknaam: AUO
Modelnummer: B084SN03 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelp/n:
B084SN03 V0
Diagonale Grootte:
8.4“
Resolutie:
800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Actief Gebied:
170.4 (W) ×127.8 (H) mm
Overzichtsgrootte:
203 (W) ×142.5 (H) mm
Helderheid:
220 cd/m² (Typ.)
Het bekijken hoek:
60/60/60/40 (Type.) (CR≥10)
Aantal van:
262K, 48% NTSC
Toepassing:
Industrieel
Interfacetype:
LVDS (1 CH, 6 beetje), 20 spelden, schakelaar
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
Het Productdetails van B084SN03 V0:
Fabrikant AUO
ModelName B084SN03 V0
Het schermgrootte 8,4 duim
Schermtype a-Si TFT LCD, LCD module
Resolutie 800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Pixelindeling RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 170.4 (Horizontale) ×127.8 (Verticaal) mm
Schemerig overzicht. 203 (W) ×142.5 (H) mm
Vatting het Openen 173.8 (Horizontale) ×131.2 (Verticaal) mm
Helderheid 220 cd/m ² (Type.)
Contrast 350:1 (Type.) (TM)
Beste hoek 6 uur
Weergavemodus TN, normaal witte transmissive vertoning,
Het bekijken hoek 60/60/60/40 (Type.) (CR≥10)
Reactietijd 10/25 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Aantal van 262K, 48% NTSC
Backlighttype 1 PCs CCFL, 20K-uren, geen bestuurder
Het schermgewicht 215±10g
Ben van toepassing op Industrieel
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Aanrakingsfunctie Geen aanraking
Signaalsysteem LVDS (1 CH, 6 beetje), 20 spelden, schakelaar
Leveringsvoltage 3.3V (Type.)
Maximum Het werk temperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
B084SN03 V0 over het Verschepen:
Het van B084SN03 V0 de levertijd is ong.:
7-15 werkdagen aan de V.S., Schip door USPS met spooraantal.
14-22 werkdagen aan het UK Australië, Canada.
18-25 werkdagen aan Griekenland, Spanje, Polen, Noorwegen.
18-25 werkdagen aan Duitsland, Filand.Sweden, Malta.
20-25 werkdagen aan Tsjechisch Frankrijk. het grootste deel van Europa.
30-40 werkdagen aan andere landen (Brazilië en Rusland).
Dit is normaal rond schip time.if uw strikte douane van het land en zal vertraging veroorzaken.
De Terugkeer van B084SN03 V0:
B084SN03 V0 FAQ:
Q: Hoe te om tot het paneel B084SN03 V0 van AUO lcd opdracht te geven?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u testte B084SN03 V0 alvorens te verschepen?
A: Natuurlijk, 8,4 duimlcd werd het scherm B084SN03 V0 strikt getest alvorens te verschepen.
Q: Wat gebeuren als ontvangen B084SN03 V0 niet kan werken?
Q: Hoe snak de garantie van B084SN03 V0?
A: 90 dagen.
De Verzending & de Verpakking van B084SN03 V0
het Scherm B084SN03 V0 van 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%