het Scherm B084SN03 van 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD
Merknaam: AUO
Modelnummer: B084SN03
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelp/n:
B084SN03
Diagonale Grootte:
8.4“
Resolutie:
800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Actief Gebied:
170.4 (W) ×127.8 (H) mm
Overzichtsgrootte:
173.8 (H) ×131.2 (V) mm
Helderheid:
200 cd/m ² (Type.)
Het bekijken hoek:
60/60/60/40 (Type.) (CR≥10)
Aantal van:
262K, 47% NTSC
Toepassing:
Industrieel
Interfacetype:
LVDS (1 CH, 6 beetje), 20 spelden, schakelaar
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
B084SN03 productdetails:
HET SCHERM B084SN03 VAN AUO LCD
Comité Merk AUO
ModelName B084SN03
Het schermgrootte 8,4 duim
Schermtype a-Si TFT LCD, LCD module
Resolutie 800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Pixelindeling RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 170.4 (Horizontale) ×127.8 (Verticaal) mm
Schemerig overzicht. 203 (W) ×142.5 (H) mm
Vatting het Openen 173.8 (H) ×131.2 (V) mm
Helderheid 200 cd/m ² (Type.)
Contrast 350:1 (Type.) (TM)
Beste hoek 12 uur
Werkende Wijze Transmissive TN, normaal Wit,
Het bekijken hoek 60/60/60/40 (Type.) (CR≥10)
Het antwoorden 10/25 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Aantal van 262K, 47% NTSC
Backlighttype 1 PCs CCFL, 10K-uren, zonder bestuurder
Het schermgewicht 230±10g
Ben van toepassing op Industrieel
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Aanrakingsfunctie Geen aanraking
Interfacetype LVDS (1 CH, 6 beetje), 20 spelden, schakelaar
Leveringsvoltage 3.3V (Type.)
Maximum Het werk temperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
B084SN03 over het Verschepen:
B084SN03 de levertijd is ong.:
7-15 werkdagen aan de V.S., Schip door USPS met spooraantal.
14-22 werkdagen aan het UK Australië, Canada.
18-25 werkdagen aan Griekenland, Spanje, Polen, Noorwegen.
18-25 werkdagen aan Duitsland, Filand.Sweden, Malta.
20-25 werkdagen aan Tsjechisch Frankrijk. het grootste deel van Europa.
30-40 werkdagen aan andere landen (Brazilië en Rusland).
Dit is normaal rond schip time.if uw strikte douane van het land en zal vertraging veroorzaken.
B084SN03 terugkeer:
B084SN03 FAQ:
Q: Hoe verscheept u mijn goederen B084SN03?
Q: Hoe lang is de garantie van AUO B084SN03?
A: 90days garantie.
Q: Bent u manufactory of handelsbedrijf?
Q: Kunt u mijn orde van LCD paneelglas AUO B084SN03 bij een zeer lage waarde verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
B084SN03 verzending & Verpakking
het Scherm B084SN03 van 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%