Merknaam: AUO
Modelnummer: A070VW04 V2
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelp/n:
A070VW04 V2
Diagonale Grootte:
7.0"
Resolutie:
800 (RGB) ×480, WVGA, 133PPI
Actief Gebied:
152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Overzichtsgrootte:
164 (W) ×103 (H) ×5.4 (D) MM
Contrast:
400:1 (Typ.) (TM)
Het antwoorden:
12/18 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Gebruikt voor:
Digitale Draagbare DVD de Spelermp3 PMP van het Fotokader
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
Het Productdetails van A070VW04 V2:
HET SCHERM A070VW04 V2 VAN AUO LCD
Comité Merk AUO
Comité Model A070VW04 V2
Comité Grootte 7.0“
Comité Type LCM, a-Si TFT LCD
Resolutie 800 (RGB) ×480, WVGA, 133PPI
Pixelindeling RGB Verticale Streep
Vertoningsgebied 152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Vatting het Openen 154.6 (W) ×93.64 (H) mm
Overzichtsgrootte 164 (H) ×103 (V) ×5.4 (D) MM
Oppervlakte Steen,
Helderheid 200 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding 400:1 (Type.) (Transmissie)
Het bekijken Hoek 70/70/70/70 (Type.) (CR≥10)
Weergavemodus Transmissive TN, normaal Wit,
Reactietijd 12/18 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Vertoningskleuren 16.7M
Lamptype WLED [3S7P], 10K-uren, geen bestuurder
Frequentie 60Hz
Comité Gewicht 154±14g
Touch screen Zonder
Toepassing Digitale Draagbare DVD de Spelermp3 PMP van het Fotokader
Signaalinterface Parallelle RGB (1 CH, met 8 bits) + SPI, 60 spelden FPC
Inputvoltage 3.3/11/18/-7V (Type.) (VDD/AVDD/VGH/VGL)
Milieu Werkende Temperaturen.: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperaturen.: -10 ~ 70 °C
De Aandacht van A070VW04 V2:
2. Gelieve te controleren de LCD de het schermgrootte en resolutie.
3. Gelieve te controleren de Gegevensschakelaar (14pin, 20pin, 30pin (S M L), 40pin (S, M, L), 50pin 60pin) en positie
4. Gelieve te controleren de fysieke resolutiepixel van LCD het scherm.
De Betaling en de Belastingen van A070VW04 V2:
1. Wij adviseren veiliger Alipay om te zijn.
A070VW04 V2 over vervoer:
1: De ontvanger moet de volledige naam van het bedrijf of volledige naam zijn.
4: Als een inklaringsprijs wordt opgelopen, draagt de koper het.
De Terugkeer van A070VW04 V2:
A070VW04 V2 FAQ:
Q: Hoe lang is de garantie van A070VW04 V2?
A: 90days garantie.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van A070VW04 V2 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Keurt u steekproeforden goed voor A070VW04 V2?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Hoe lang ik mijn goederen van A070VW04 V2 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Van A070VW04 het Verschepen en het Pakket van V2:
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%