Lcd vertoning 7 lcd van duima070vw04 V0 800*480 60 spelden het paneelscherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: A070VW04 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelp/n:
A070VW04 V0
Diagonale Grootte:
7.0"
Resolutie:
800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Actief Gebied:
152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Overzichtsgrootte:
164 (W) ×103 (H) ×5.4 (D) MM
Contrast:
400:1 (Typ.) (TM)
Het antwoorden:
12/18 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Gebruikt voor:
Digitale Draagbare DVD de Spelermp3 PMP van het Fotokader
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
Het Productdetails van A070VW04 V0:
HET SCHERM A070VW04 V0 VAN AUO LCD
Comité Merk AUO
ModelName A070VW04 V0
Het schermgrootte 7,0 duim
Schermtype a-Si TFT LCD, LCD module
Resolutie 800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Pixelindeling RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Schemerig overzicht. 164 (W) ×103 (H) ×5.4 (D) MM
Vatting het Openen 154.6 (W) ×93.44 (H) mm
Oppervlakte Steen, Harde deklaag (3H)
Helderheid 200 cd/m ² (Type.)
Contrast 400:1 (Type.) (transmissie)
Optische wijze TN, normaal witte transmissive vertoning,
Het bekijken hoek 70/70/70/70 (Type.) (CR≥10)
Het antwoorden 12/18 (Type.) (Tr/Td)
Backlighttype 3S7P WLED, 10K-uren, zonder bestuurder
Het schermgewicht 154±14g
Ontworpen voor Digitale Draagbare DVD de Spelermp3 PMP van het Fotokader
Ben van toepassing op 16.7M
Aanrakingsfunctie Zonder
Signaalsysteem Parallelle RGB (1 CH, met 8 bits) + SPI, 60 spelden, FPC
Leveringsvoltage 3.3/11/18/-7V (Type.) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maximum Het werk temperatuur: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -10 ~ 70 °C
De Aandacht van A070VW04 V0:
2. Gelieve te controleren de LCD de het schermgrootte en resolutie.
3. Gelieve te controleren de Gegevensschakelaar (14pin, 20pin, 30pin (S M L), 40pin (S, M, L), 50pin 60pin) en positie
4. Gelieve te controleren de fysieke resolutiepixel van LCD het scherm.
De Betaling en de Belastingen van A070VW04 V0:
1. Wij adviseren veiliger Alipay om te zijn.
A070VW04 V0 over vervoer:
1: De ontvanger moet de volledige naam van het bedrijf of volledige naam zijn.
4: Als een inklaringsprijs wordt opgelopen, draagt de koper het.
De Terugkeer van A070VW04 V0:
A070VW04 V0 FAQ:
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van A070VW04 V0 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van A070VW04 V0 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe lang ik mijn goederen A070VW04 V0 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Hoe te om betaling van A070VW04 V0 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Van A070VW04 het Verschepen en het Pakket van V0:
Lcd vertoning 7 lcd van duima070vw04 V0 800*480 60 spelden het paneelscherm 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%