A070VW01 V1 met bestuurdersraad 800*480 lcd toont het paneel van het 7 duimccfl lcd scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: A070VW01 V1
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelp/n:
A070VW01 V1
Diagonale Grootte:
7.0"
Resolutie:
800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Vertoningsgrootte:
152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Overzichtsgrootte:
165 (W) ×104 (H) ×6.3 (D) MM
Helderheid:
400 cd/m² (Typ.)
Het bekijken Hoek:
60/60/40/60 (Type.) (CR≥10)
Toepassing:
Automotive weergave
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
Het Productdetails van A070VW01 V1:
HET SCHERM A070VW01 V1 VAN AUO LCD
Comité Merk AUO
ModelName A070VW01 V1
Het schermgrootte 7,0 duim
Schermtype LCM, a-Si TFT LCD
Resolutie 800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Pixelindeling RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Schemerig overzicht. 165 (W) ×104 (H) ×6.3 (D) MM
Vatting het Openen 154.6 (W) ×93.64 (H) mm
Behandeling Antiglare (Nevel 5,5%)
Helderheid 400 (Type.)
Contrast 300:1 (Type.) (TM)
Beste hoek 6 uur
Werkende Wijze TN, normaal witte transmissive vertoning,
Het bekijken hoek 60/60/40/60 (Type.) (CR≥10)
Het antwoorden 12/18 (Type.) (Tr/Td)
Aantal van 262K
Backlighttype 1 PCs CCFL, 10K-uren, zonder bestuurder
Het schermgewicht 190±10g
Ben van toepassing op 16.7M
Ontworpen voor Automobielvertoning
Aanrakingsfunctie Geen aanraking
Signaalsysteem TTL (1 CH, 6 beetje), 50 spelden, FPC
Leveringsvoltage 3.3/8.8/15/-10V (Type.) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
De Aandacht van A070VW01 V1:
2. Gelieve te controleren de LCD de het schermgrootte en resolutie.
3. Gelieve te controleren de Gegevensschakelaar (14pin, 20pin, 30pin (S M L), 40pin (S, M, L), 50pin 60pin) en positie
4. Gelieve te controleren de fysieke resolutiepixel van LCD het scherm.
A070VW01 V1 over het verschepen:
A070VTN06.6 over de goederen:
A070VW01 V1 over de terugkeer:
De terugkeer van de goederen, te houden gelieve het originele verpakkingsgeluid
A070VW01 V1 Ander beleid:
Als u heel wat hoeveelheid nodig hebt, gelieve ons zal te contacteren, u een gunstige prijs geven.
Wij zijn niet verantwoordelijk voor alle belastingen en invoerrechten.
wegens het tijdverschil, zullen alle e-mail antwoord binnen 24 uren zijn. Dank u voor uw begrip!
A070VW01 V1 FAQ:
Q: Hoe te om betaling van A070VW01 V1 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van A070VW01 V1 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Kunt u mijn orde van A070VW01 V1aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagengarantie aan.
Van A070VW01 het Verschepen en het Pakket van V1:
A070VW01 V1 met bestuurdersraad 800*480 lcd toont het paneel van het 7 duimccfl lcd scherm 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%