LS060B1SX01 6,0 inch LCD-scherm 1080*2160 1500 Cd/M2 LCD Touch Screen
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LS060B1SX01
MOQ: 1 PCs
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LS060B1SX01
Diagonale grootte:
6.0"
Resolutie:
1080 ((RGB) × 2160 403PPI
Actief gebied:
68.04 ((W) ×136.08 ((H) mm
Omtrek (mm):
69.64 × 140.33 × 2.19 (H × V × D)
Luminansie:
550 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
1500: 1 (Type.) (TM)
Gebruikt voor::
Mobiele telefoon
refresh rate:
60 Hz
Aanraakscherm:
PCAP, I ² C
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
FPC-Printerlcd het Scherm
De Printerlcd van A035QN04 V3 het Scherm
Het harde Deklaagauo LCD Scherm
Productbeschrijving
LS060B1SX01 Productgegevens:
Merken Scherp
Model P/N LS060B1SX01
Diagonale grootte 6.0"
Paneltype CG-Silicium, LCM
Resolutie 1080 ((RGB) × 2160 403PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 68.04 ((W) ×136.08 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst (mm) 69.64 × 140.33 × 2.19 (H × V × D)
Behandeling -
Luminansie 550 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 1500: 1 (Typ.) (TM)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Reactie 30 (typisch) (Tr+Td) ms
Goed zicht op Symmetrie
Werkstand Nieuwe modus 2, normaal zwart, zender.
Kleurdiepte 16.7M 100% DCI-P3
Achterlicht 7S3PWLED, zonder bestuurder
De massa 37.7 g
Gebruikt voor: Mobiele telefoon
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm PCAP, I2C
Type signaal MIPI (4 data lanes), 40 pins Connector
Spanningsvoorziening 1.8/5.8/-5.8V (type) ((VSP/VSN/VDDIO)
Max. Bergingstemperatuur: -30 ~ 75 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Touchscreen LS060B1SX01 6,0 inch Originele LCD-displaypaneel
LS060B1SX01 Verzendingsinformatie:
We kunnen u verzenden per DHL/FedEX/TNT/UPS/EMS...
U kunt de verzendmethode kiezen die u liever hebt.
De koper is verantwoordelijk voor alle belastingen of rechten die door zijn land worden geheven.
LS060B1SX01 Geschatte levertijd:
We verzenden uw bestelling binnen 24 uur.
- Economie: 15-50 dagen
- Standaard: 10-35 dagen
- Versneld: 4-7 dagen
LS060B1SX01 Terugzending en garantie:
- Als u bewijst dat dit product defect is of niet werkt, kunt u het product retourneren.
- Het geretourneerde artikel en alle accessoires moeten in de originele (ongebruikte) staat zijn.
LS060B1SX01 Over de scheepvaart:
- Gelieve de volledige naam van de geadresseerde en gedetailleerd adres voor de verzending.
- Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douanevertragingen of belastingen.
- Als u uw product niet tijdig ontvangt, neem dan onmiddellijk contact met ons op voor verdere hulp.
LS060B1SX01 FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LS060B1SX01?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLS060B1SX01?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Hoe de betaling vanLS060B1SX01?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Accepteert u steekproeforders vanLS060B1SX01?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
LS060B1SX01 Verzending en verpakking:
LS060B1SX01 6,0 inch LCD-scherm 1080*2160 1500 Cd/M2 LCD Touch Screen 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%