18,5 Duimlaptop LCD het Schermlc185tt8a 30pin TFT LCD Vertoning voor Laptop
Merknaam: PANDA
Modelnummer: LC185TT8A
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model:
LC185TT8A
Diagonale Grootte:
18,5 inch
Pixelformaat:
1366(RGB)×768 [WXGA] 84PPI
Vertoningsgebied:
409,8(H)×230,4(V) mm
Schemerig overzicht.:
421,45(H)×242,5(V)×1,43(D) mm
Overbrenging:
6,4% (typisch) (met polarisator)
Comité Gewicht:
306g (Typ.)
Toepassing:
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
18
5 duimlaptop LCD het Scherm
Laptop LCD het Scherm LC185TT8A
Productbeschrijving
18,5 duimlaptop LCD het Schermcomité van de het Schermlc185tt8a TFT LCD Vertoning 30pin TFT voor Laptop
LC185TT8A productdetails:
PANDAlcd het Scherm LC185TT8A
Fabrikant PANDA
ModelName LC185TT8A
Het schermgrootte 18,5 duim
Schermtype CEL, a-Si TFT LCD
Pixelaantal 1366 (RGB) ×768 (WXGA) 84PPI
Regeling RGB Verticale Streep
Actief Gebied (mm) 409.8 × 230,4 (H×V)
Overzicht (mm) 421.45 × 242,5 × 1,43 (H×V×D)
Behandeling Antiglare, Harde deklaag (3H)
Helderheid 0 (cd/m ²)
Contrastverhouding 600: 1 (Type.) (TM)
Het bekijken Hoek 45/45/25/40 (Type.) (CR≥10)
Het werkwijze Transmissive TN, normaal Wit,
Goed Weergeven bij 6 uur
Reactie 5 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Glasdikte 0.50+0.50 mm
Overdraagbaarheid 6.4% (Type.) (met Polarisator)
Kleurdiepte 16.7M 73% NTSC
Backlight Geen B/L
Massa 306g (Type.)
Gebruikt voor Desktopmonitor
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Touchscreen Zonder
De lijst van bestuurdersic Ingebouwde COF 4 bron +2 poortspaanders
Signaaltype LVDS (1 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar
Voltagelevering 5.0V (Type.)
Max. Classificaties Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 Werkende Temperaturen °C.: 0 ~ 50 °C
LC185TT8A de dienst:
1.100% hoog - kwaliteitsasserance met 1 Jaar Garantie.
2.Accepted vrije geruild of Terugbetaling als om het even welk probleem behalve handschade hebben.
3.We beloven om u prijs volgens de kwaliteit beter te geven. Welkom dropship of groothandel
LC185TT8A vóór Installatienota's:
Tipt 1: Test voor installatie
Tipt 2: Simuleert het testen:
Tipt 3: niet over--krommingskabel:
LC185TT8A het verschepen en Pakket:
18,5 Duimlaptop LCD het Schermlc185tt8a 30pin TFT LCD Vertoning voor Laptop 0
LC185TT8A over het Verschepen:
- Gelieve te verstrekken de volledige naam van ontvanger en gedetailleerd adres voor het verschepen.
LC185TT8A terugkeer & Garantie:
- Wij bieden een 30days-een Geldrug of vervanging (de keus van de koper) aan.
- Elk punt wordt gekleefd met een garantieetiket, te scheuren gelieve omhoog niet het etiket.
- Wij doen dit fouten en misverstand minimaliseren.
LC185TT8A FAQ:
Q: Hoe lang is de garantie van LC185TT8A?
A: 90 dagengarantie.
Q: Bent u manufactory of handelsbedrijf?
Q: Hoe kan ik mijn orde van PANDA LC185TT8A vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw website van de ordevorm kunt vinden.
Q: Kan ik mijn goederen LC185TT8A door creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%