AUO Verticale Streep 15,6 Duimlcd Comité B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI
Merknaam: AUO
Modelnummer: B156HAN02.2 HWNA
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model:
B156HAN02.2 HWNA
Diagonale maat:
15,6 inch
Pixelformaat:
1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Actief gebied:
344,16(H)×193,59(V) mm
Overzicht afm.:
350,66 × 216,15 × 3,2 mm (H×V×D)
Kijk hoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Kleuren weergeven:
262K, 45% NTSC
Ontworpen voor:
Laptop
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
AHVA 15
6-inch LCD-paneel
Productbeschrijving
AUO Verticale Streep 15,6 Duimlcd Ruit B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI
B156HAN02.2 HWNAProductdetails :
AUOLCD SCHERMB156HAN02.2 HWNA
Paneel merk AUO
Paneelmodel B156HAN02.2 HWNA
Paneel Grootte 15,6"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Weergavegebied 344,16(H)×193,59(V) mm
Overzichtsgrootte 350,66 × 216,15 × 3,2 mm (H×V×D)
Oppervlak Schittering (waas 0%)
Helderheid 220 cd/m² (Typ.)
Richting bekijken Symmetrie
contrast ratio 800 : 1 (typ.) [Transmissie]
Kijk hoek 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Weergavemodus AHVA, normaal zwart, doorlatend
Reactietijd 25 (Typ.)(Tr+Td) ms
Kleuren weergeven 262K, 45% NTSC
Lamptype WLED, 15K uur, met LED-driver
Frequentie 60Hz
Vorm stijl Slank (plat PCBA, T≤3,2 mm)
Ontworpen voor Laptop
Touch screen Zonder
Signaalinterface eDP (2 rijstroken), eDP1.2, 30-pins connector
Ingangsspanning 3,3 V (typ.)
Omgeving Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
B156HAN02.2 HWNA Let op:
B156HAN02.2 HWNA vriendelijke herinnering:
B156HAN02.2 HWNA Over Verzending:
We zullen ze strikt testen voordat ze worden verzonden.
B156HAN02.2 HWNA Retour/Terugbetaling:
4. wij dragen alle verzendkosten als het product/de producten niet is (zijn) zoals geadverteerd.
B156HAN02.2 Veelgestelde vragen over HWNA:
Vraag: Hoe lang is de garantie van B156HAN02.2 HWNA ?
EEN: 90 dagen garantie.
Q: Kunt u mij korting geven als ik een grote hoeveelheid B156HAN02.2 HWNA nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
Q: Hoe kan ik mijn bestelling tracerenvan B156HAN02.2 HWNA ?
A: we zullen u een trackingnummer geven, waarna u uw bestelling kunt volgen vanaf de website.
Q: Kan ik mijn goederen betalen B156HAN02.2 HWNA met creditcard ?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
B156HAN02.2 HWNAVerzending en Pakket:
AUO Verticale Streep 15,6 Duimlcd Comité B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%