AUO B156XTN05.1 15,6 Duimlcd Comité 1366*768 WXGA 100 PPI
Merknaam: AUO
Modelnummer: B156XTN05.1
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model:
B156XTN05.1
Diagonale maat:
15,6 inch
Pixelformaat:
1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Actief gebied:
344.232 × 193.536 mm (H×V)
Overzicht afm.:
359,3 × 223,8 × 3,8 mm (H×V×D)
Kijk hoek:
45/45/15/35 (typ.) (CR≥10)
Kleuren weergeven:
262K, 45% NTSC
Ontworpen voor:
Laptop
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
WLED 15
6-inch LCD-paneel
15
Productbeschrijving
AUO Verticale Streep 15,6 Duimlcd Ruit B156XTN05.1 1366*768 100 PPI
B156XTN05.1Productdetails :
AUOLCD SCHERMB156XTN05.1
Paneel merk AUO
Paneelmodel B156XTN05.1
Paneel Grootte 15,6"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Pixelformaat RGB verticale streep
Weergavegebied 344.232 × 193.536 mm (H×V)
Overzichtsgrootte 359,3 × 223,8 × 3,8 mm (H×V×D)
Oppervlak Schittering (waas 0%), harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m² (Typ.)
contrast ratio 500:1 (Typ.) (TM)
Kijk hoek 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10)
Richting bekijken 6 uur
Weergavemodus TN, normaal wit, doorlatend
Reactietijd 16 (Typ.)(Tr/Td) ms
Kleuren weergeven 262K, 45% NTSC
Lamptype WLED, 15K uur, met LED-driver
Vorm stijl Slank (plat PCBA, T≤3,2 mm)
Ontworpen voor Laptop
Frequentie 60Hz
Touch screen Zonder
Signaalinterface eDP (1 baan), 40-pins connector
Ingangsspanning 3,3 V (typ.)
Omgeving Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C
B156XTN05.1 Koper Kennisgeving:
1. Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douane- of invoerrechten.
B156XTN05.1 Over Verzending:
We zullen ze strikt testen voordat ze worden verzonden.
B156XTN05.1 Over de verzending:
B156XTN05.1 Retour/Terugbetaling:
4. wij dragen alle verzendkosten als het product/de producten niet is (zijn) zoals geadverteerd.
B156XTN05.1 Veelgestelde vragen:
Q: Accepteert u voorbeeldbestellingen van B156XTN05.1 ?
A: Natuurlijk! Sample order is welkom!
Vraag: Hoe lang ontvang ik mijn goederen B156XTN05.1 ?
A: Over het algemeen duurt het 3-8 dagen tot uw hand door DHL / FEDEX / UPS / TNT.
Q: Kan ik mijn bestelling betalen van B156XTN05.1 via creditcard ?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
Vraag: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagen garantie.
B156XTN05.1Verzending en Pakket:
AUO B156XTN05.1 15,6 Duimlcd Comité 1366*768 WXGA 100 PPI 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%