WQVGA 109PPI LCD-schermpaneel A050FW02 V4 RGB verticale streep AUO LCD-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: A050FW02 V4
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Paneel Merk:
AUO
Paneelmodel:
A050FW02 V4
Paneel Grootte:
5.0"
Paneeltype:
a-Si TFT-LCD
Oplossing:
480(RGB)×272, WQVGA, 109PPI
Sollicitatie:
Draagbare navigatie / MP3 PMP
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
109PPI LCD-schermpaneel
LCD-schermpaneel A050FW02 V4
verticale streep AUO LCD-scherm
Productbeschrijving
Nieuw LCD-schermpaneel A050FW02 V4 rgb stripe auo lcd-scherm
A050FW02 V4Productdetails :
AUO LCD-schermSchermA050FW02 V4
Paneel merk AUO
Paneelmodel A050FW02 V4
scherm grootte 5,0 inch
Paneeltype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 480(RGB)×272 WQVGA 109PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale streep
Scherm grootte 110,88 × 62,832 mm (H×V)
Sollicitatie Draagbare navigatie / MP3 PMP
A050FW02 V4 Onze voordelen:
1. De LCD-schermen die u koopt, zijn 100% origineel.
2. Onze goederen zijn op voorraad en worden binnen 24 uur verzonden.
3. De klant installeert zelfstandig en levert de instructies voor de installatiehandleiding.
A050FW02 V4 Betaling en belasting:
1.Alipay is perferred en veiligheid
A050FW02 V4Verzending en Pakket:
WQVGA 109PPI LCD-schermpaneel A050FW02 V4 RGB verticale streep AUO LCD-scherm 0
A050FW02 V4 Levering:
We kunnen de artikelen binnen 7 werkdagen na bevestiging van de betaling verzenden.
A050FW02 V4 Na onderhoud:
Veelgestelde vragen over A050FW02 V4:
Vraag: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagen garantie.
A: Ja, dat kunnen we.pls informeer ons voor verzending.
Q: Hoe te betalenA050FW02 V4?
A: Wij accepteren T/T, Paypal, Western Union.
Q: Kunt u mij een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig hebA050FW02 V4?
A: Natuurlijk! Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%