5,0 inch RGB 480 × 272 LCD-schermpaneel A050FW01 V3 MP3 PMP AUO touchscreen
Merknaam: AUO
Modelnummer: A050FW01 V3
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
A050FW01 V3
Scherm grootte:
5,0 inch
Pixelnummer:
480(RGB)×272 (WQVGA) 109PPI
Actief gebied (mm):
110,88 × 62,832 (H×V)
Overzicht (mm):
120,7 × 75,8 × 3,41 (H×V×D)
Omlijstingsgebied (mm):
114,34 × 65,43 (H×V)
Tegenlicht:
7S2P WLED, geen stuurprogramma
Gebruikt voor:
Draagbare navigatie / MP3 PMP
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
A050FW01 V3 LCD-schermpaneel
480 × 272 LCD-schermpaneel
MP3 PMP AUO touchscreen
Productbeschrijving
5,0 inch 480 (RGB) × 272 LCD-schermpaneel A050FW01 V3 rgb streep auo lcd-scherm
A050FW01 V3Productdetails :
AUO LCD-schermSchermA050FW01 V3
Paneel merk AUO
Paneelmodel A050FW01 V3
scherm grootte 5,0 inch
Paneeltype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 480(RGB)×272 WQVGA 109PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale balken
Scherm grootte 110,88 × 62,832 mm (H×V)
fysieke dimensie 120,7 × 75,8 × 3,41 mm (H×V×D)
oppervlak Harde coating (3H)
Helderheid (cd/m²) 500 (Typ.)
contrast ratio 300 : 1 (typ.) [Transmissie]
Kijk hoek 60/60/40/60 (Typ.) (CR≥10)
reagerende snelheid 15/25 (Typ.)(Tr/Td) ms
Optische modus TN, normaal wit, doorlatend
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Tegenlicht type WLED [7S2P] , geen stuurprogramma
vernieuwingsfrequentie 60Hz
signaal systeem 50 pins parallelle RGB (1 ch, 8-bit), FPC
Voedingsspanning 3,3 V (typ.)
maximale beoordeling Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 60 °C;Opslagtemperatuur: -10 ~ 70 °C
A050FW01 V3 Betaling en belasting:
1.Paypal is perferred en veiligheid
3. De bestelling wordt geannuleerd na 7 werkdagen op onbetaald station.
A050FW01 V3Verzending en Pakket:
5,0 inch RGB 480 × 272 LCD-schermpaneel A050FW01 V3 MP3 PMP AUO touchscreen 0
A050FW01 V3 Levertijd:
A050FW01 V3 retour:
Veelgestelde vragen over A050FW01 V3:
Q: Als ik nu een bestelling plaats, wanneer verzenden jullie de goederen vanA050FW01 V3?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
Q: Hoe kan ik mijn bestelling vanA050FW01 V3?
A: we zullen u een trackingnummer geven, waarna u uw bestelling kunt volgen vanaf de website.
Q: Hoe te betalenA050FW01 V3?
A: Wij accepteren T/T, Paypal, Western Union.
Q: Kunt u mij een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig hebA050FW01 V3?
A: Natuurlijk! Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%