5,0 inch A050FW01 V2 LCD-scherm harde coating AUO LCD-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: A050FW01 V2
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model:
A050FW01 V2
Diagonale maat:
5,0 inch
Pixelformaat:
480(RGB)×272 [WQVGA] 109PPI
Actief gebied:
110,88(H)×62,832(V) mm
Overzicht afm.:
120,7(H)×75,8(V)×4,61(D) mm
Bezel gebied:
113,48(H)×65,43(V) mm
Gewicht:
78,6 g (standaard)
Ontworpen voor:
Draagbare navigatie / MP3 PMP
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
A050FW01 V2 LCD-schermpaneel
400cd / m2 LCD-schermpaneel
AUO LCD-scherm met harde coating
Productbeschrijving
A050FW01 V2 LCD-schermpaneel rgb stripe auo lcd-scherm
A050FW01 V2Productdetails :
AUO LCD-schermSchermA050FW01 V2
Paneel merk AUO
Paneelmodel A050FW01 V2
scherm grootte 5,0 inch
Paneeltype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 480(RGB)×272 WQVGA 109PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale balken
Scherm grootte 110,88× 62,832 mm (H×V)
zichtbare grootte 113,48× 65,43 mm (H×V)
fysieke dimensie 120,7 × 75,8 × 4,61 mm (H×V×D)
oppervlak Harde coating (3H)
Helderheid (cd/m²) 400 (Typ.)
contrast ratio 300 : 1 (typ.) [Transmissie]
Kijk hoek 60/60/40/60 (Typ.) (CR≥10)
reagerende snelheid 15/20 (Typ.)(Tr/Td) ms
Optische modus TN, normaal wit, doorlatend
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Tegenlicht type WLED [7S2P] , geen stuurprogramma
vernieuwingsfrequentie 60Hz
scherm gewicht 78,6 g (standaard)
signaal systeem 50 pins parallelle RGB (1 ch, 8-bit), FPC
Voedingsspanning 3,3 V (typ.)
maximale beoordeling Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 60 °C;Opslagtemperatuur: -10 ~ 70 °C
A050FW01 V2 Kwaliteit:
A050FW01 V2 Voordelen over ons:
1. De lcd-schermen die u koopt, zijn allemaal 100% origineel en authentiek.
2. Onze goederenvoorraad is ruim voldoende en wordt binnen 48 uur verzonden.
4. Productkwaliteit biedt A-kwaliteit (perfect)
A050FW01 V2Verzending en Pakket:
5,0 inch A050FW01 V2 LCD-scherm harde coating AUO LCD-scherm 0
A050FW01 V2-verpakking:
het pakket zal goed worden verpakt met een bubbelzak + een sterke doos. Maak je geen zorgen.
A050FW01 V2 Verzending:
7-15 werkdagen naar de VS, verzenden via USPS met tracknummer.
14-22 werkdagen naar UK Australië, Canada.
18-25 werkdagen naar Griekenland, Spanje, Polen, Noorwegen.
18-25 werkdagen naar Duitsland, Filand.Zweden, Malta.
20-25 werkdagen naar Frankrijk, Tsjechisch.het grootste deel van Europa.
30-40 werkdagen naar andere landen (Brazilië en Rusland).
Dit is normaal rond de verzendtijd. Als uw land strikte douane is en vertraging zal veroorzaken.
A050FW01 V2 Garantie:
1.- 90 dagen garantie ..
Veelgestelde vragen over A050FW01 V2:
Vraag: Hoebestellen AUOLCD-schermA050FW01 V2?
A: Wij accepteren de T/T, Western Union, Paypal.
Q: Hoe lang de garantie vanA050FW01 V2?
EEN: 90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deA050FW01 V2 Ik heb ontvangen kan niet werken?
Q: kun je lage pr verklarenijs van mijn 5.0inch TFT LCD-scherm A050FW01 V2 bij verzending?
A: Ja, laat ons weten welke waarde u wilt.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%