| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | TL055VYXP14 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.5 inch lcd-paneel TL055VYXP14 1080*1920 lcd-display
TL055VYXP14 Productgegevens:
| Merken | Tiananmen |
| Model P/N | TL055VYXP14 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1080 (RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 70.04 ((W) × 127.31 ((H) × 0.5 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | SFT, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.25+0.25 mm |
| Transmissiviteit | - |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG Suggest R63315, NT35596, R63421, NT35595, HX8399A, OTM1902A |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
TL055VYXP14 Neem contact op:
1. Als er een probleem is, aarzel dan niet om ons te contacteren per bericht, we zullen u binnen 1 werkdag beantwoorden. (Niet inclusief feestdagen)
2Werktijd: maandag tot zaterdag
3Als u binnen 1-2 werkdagen geen antwoord krijgt, controleer dan uw e-mail of Mijn berichten voor het geval uw e-mailprovider een te agressieve spamfilter blokkeert of mijn e-mails.Voeg ons toe aan uw contact en mail ons opnieuw..
4. Bulk order is aanvaardbaar, lagere prijzen zullen u worden aangeboden voor bulk order.
TL055VYXP14 Verzending en pakket:
![]()
TL055VYXP14 Verpakking:
De buitenverpakking is stevig karton, de binnenkant is schuim, het zal sterk en veilig genoeg zijn, om te voorkomen dat het tijdens het transport breekt.
TL055VYXP14 Vervoer:
1, Verzending via China Post Registered Air Mail of ePacket.
2We sturen uw goederen binnen 3 werkdagen na ontvangst van uw bestelling.
3Normaal gesproken krijg je de goederen binnen 27 kalenderdagen.
4, Zorg ervoor dat uw verzendgegevens (inclusief adres / postcode / telefoonnummer / contactpersoon) correct zijn.Laat het ons op voorhand weten.Laat een bericht achter in onze transactie.
TL055VYXP14 Garantie:
1We hebben 12 maanden garantie vanaf de verzenddatum, ongeacht het kwaliteitsprobleem.
2, Pls hou contact met ons, als u problemen pls contact met ons onmiddellijk, zullen we u helpen om het probleem ASAP op te lossen. .
TL055VYXP14 FAQ:
V: Kun je deTL055VYXP14vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel TL055VYXP14 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenTL055VYXP14?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDTL055VYXP14?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelTL055VYXP14Kan ik niet werken?
A: TL055VYXP14 werd getest voordat het werd verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies