10.4in auo tft lcd-scherm A104SN03 V0 voor digitale fotolijst
Merknaam: AUO
Modelnummer: A104SN03 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
CHINA
Comité Model:
A104SN03 V0
Comité Grootte:
10.4“
Resolutie:
800 (RGB) ×600, SVGA, 96PPI
Vertoningsgebied:
211.2 (W) ×158.4 (H) mm
Vatting het Openen:
213.2 (W) ×160.4 (H) mm
Overzichtsgrootte:
228.4 (W) ×175.4 (H) ×6.5 (D) MM
Comité Gewicht:
400±20g
toepassing:
Digitaal Fotokader/Draagbare DVD-Speler
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
A104SN03 V0Productdetails :
AUOLCD SCHERM A104SN03 V0
Paneel merk AUO
Modelnaam A104SN03 V0
scherm grootte 10,4"
Schermtype a-Si TFT-LCD, LCD-module
Oplossing 800(RGB)×600 [SVGA] 96PPI
Pixel RGB-driehoek
Scherm grootte 211,2 × 158,4 mm (H×V)
fysiek 228,4 (B) × 175,4 (H) × 6,5 (D) mm
Visuele grootte 213,2 (B) × 160,4 (H) mm
Oppervlak Mat, harde coating
Helderheid 250 cd/m² (Typ.)
Contrast 500:1 (Typ.) (TM)
Beste hoek 6 uur
Optische modus TN, normaal wit scherm, doorlatend
Kijk hoek 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10
reageren 12/18 (Typ.)(Tr/Td) ms
Aantal 262K/16.2M, 50% NTSC
Tegenlicht type 1 stuks CCFL, 10K uur, zonder chauffeur
Scherm gewicht 400 ± 20 g
Van toepassing op camera
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Touch-functie Niet aanraken
signaal systeem TTL (1 kanaal, 6/8-bit) + SPI, 60 pinnen, FPC
Voedingsspanning 3,3/11/15/-7V (typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maximaal Werking: -10 ~ 60 °C;Opslag: -20 ~ 70 °C
A104SN03 V0 Bestelherinnering:
Ons bedrijf heeft een sterk voordeel in dit product
1) Onze producten zijn allemaal nieuw en origineel en ondersteunen testen.
2) Als u het monster wilt proberen, kan ik het binnen 2 dagen verzenden.
3) We hebben 10 jaar ervaring in LCD Diplay en werken te goeder trouw.
4) We hebben een professioneel testteam en elke partij producten wordt vóór verzending bemonsterd.
A104SN03 V0 Betalingsitems:
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB,CIF,EXW;
Geaccepteerde betalingswijze: T/T.PayPal, Western Union, Contant;
A104SN03 V0Verzending en Pakket:
10.4in auo tft lcd-scherm A104SN03 V0 voor digitale fotolijst 0
A104SN03 V0 Verzendmethode:
A104SN03 V0 Retour- en vervangings-/uitwisselingsbeleid:
Veelgestelde vragen over A104SN03 V0:
Q: Als ik nu een bestelling plaats, wanneer verzenden jullie de goederen van A104SN03 V0 ?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
Vraag: Hoe lang ontvang ik mijn goederen A104SN03 V0 ?
A: Over het algemeen duurt het 3-8 dagen tot uw hand door DHL / FEDEX / UPS / TNT.
Q: Kan ik mijn bestelling van A104SN03 V0 met creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-account.
Vraag: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%