SHARP verticale streep 15,6-inch LCD-paneel LQ156T3LW02 1366 * 768 LCD-SCHERM
Merknaam: SHARP
Modelnummer: LQ156T3LW02
CHINA
Comité Model:
LQ156T3LW02
Comité Grootte:
15.6inch
Resolutie:
1366 (RGB) ×768 WXGA 100PPI
Vertoningsgebied:
344,232 × 193,536 (H×V)
Helderheid:
400 (Type.)
Het bekijken Hoek:
85/85/85/85 (Min.) (CR≥10)
Kleurdiepte:
16.7M, 76% NTSC
toepassing:
Gokken
Productbeschrijving
LQ156T3LW02Productdetails :
SCHERP LCD-SCHERM LQ156T3LW02
fabrikant SCHERP
Modelnaam LQ156T3LW02
scherm grootte 15,6 inch
Schermtype LCM, a-Si TFT-LCD
Oplossing 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale streep
Scherm grootte 344.232 × 193.536 (H×V)
Overzicht (mm) 363,8 × 215,9 × 11,3 (H×V×D)
oppervlak Mat, Harde coating (3H)
Helderheid 400 (Typ.)
Goed zicht op Symmetrie
weergavemodus ASV, normaal zwart, transflectief
Kijk hoek 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10)
Aantal kleur 16,7 miljoen, 76% NTSC
Tegenlicht type WLED, met LED-stuurprogramma
Gebruikt voor Gamen
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Touch-functie Niet aanraken
signaal systeem LVDS (1-kanaals, 8-bits)
LQ156T3LW02 OPMERKING:
LQ156T3LW02 Aandacht:
2. Controleer de grootte en resolutie van het LCD-scherm.
4. Controleer de fysieke resolutiepixels van het LCD-scherm.
LQ156T3LW02 belangrijk:
LQ156T3LW02Verzenden:
(Let op: werkdagen/werkdagen: NIET inclusief het weekend of de feestdagen.)
  • Naar de meeste landen: 25-45 werkdagen (zoals Duitsland, Spanje, Zweden, Zwitserland etc.)
  • Naar de VS, het VK en Australië: 7-18 werkdagen
  • Naar Rusland: 25-60 werkdagen vanwege Rusland post is erg traag
Neem voor snellere levering contact met ons op voor uitdrukkelijke details.
2.We verzenden uw pakket wereldwijd als geschenk. Zorg ervoor dat uw afleveradres het juiste is.
LQ156T3LW02 Betaling en Belasting:
1.Alipay is perferred en veiligheid
LQ156T3LW02FAQ :
Vraag: Hoe lang duurt de oorlogranzig vanSCHERP LQ156T3LW02 ?
EEN: 90 dagen garantie.
Q: Hoe kan ik mijn bestelling van LQ156T3LW02 traceren?
A: we zullen u een trackingnummer geven, waarna u uw bestelformulierwebsite kunt traceren.
Vraag: Hoe verzendt u mijn goederen LQ156T3LW02?
Vraag: Bent u een fabrieks- of handelsbedrijf?
LQ156T3LW02Verzending en Pakket:
SHARP verticale streep 15,6-inch LCD-paneel LQ156T3LW02 1366 * 768 LCD-SCHERM 0
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%