12,1 de industriële CNC vertoning van het duim82ppi lcd scherm LQ121S1LG72
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ121S1LG72
CHINA
ModelName:
LQ121S1LG72
Het schermgrootte:
12,1 Duim
Pixelaantal:
800 (RGB) ×600 (SVGA) 82PPI
Actief Gebied (mm):
246 × 184,5 (H×V)
Overzicht (mm):
265 × 205 × 10 (H×V×D)
Vattingsgebied (mm):
249.6 × 188,1 (H×V)
Massa:
550g (Max.)
Gebruikt voor:
Gokken
Productbeschrijving
LQ121S1LG72 productdetails:
HET SCHERPE LCD SCHERM LQ121S1LG72
fabrikant SCHERP
ModelName LQ121S1LG72
het schermgrootte 12.1inch
Schermtype LCM, a-Si TFT LCD
Resolutie 800 (RGB) ×600 SVGA 82PPI
Pixelconfiguratie RGB Verticale Streep
Vertoningsgrootte 246 (horizontale) ×184.5 (verticaal) mm
fysiek gebied 265 (horizontale) × 205 (verticaal) × 10 (dikte) mm
open gebied 249.6 (horizontale) ×188.1 (verticaal) mm
Contrast Steen, Harde deklaag (3H)
Vertoning 300 cd/m ² (Type.)
contrast 900:1 (Type.) (Transmissie)
Het bekijken hoek 80/80/60/60 (Type.) (CR≥10)
weergavemodus Transmissive TN, normaal Wit,
Aantal kleur 16.7M, 100% sRGB
Reactietijd 30 (Type.) (Tr+Td);
Backlighttype WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Aanrakingsfunctie Geen aanraking
Comité gewicht 550g (Max.)
Signaal 30 spelden LVDS (1 CH, met 8 bits), terminal
aandrijvingsvoltage 3.3V (Type.)
het werken Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 Werkende temperatuur °C: -30 ~ 80 °C
LQ121S1LG72 alvorens Te verschepen:
Elk van onze producten zijn originele nieuwe a-rang in onze eigen voorraad.
Al reeks van HMI-machine LCD
LQ121S1LG72 BETALING:
Standaardbetalingstermijnen: T/T, L/C.
Meer betalingstermijnen zouden kunnen worden verstrekt. (PAYPAL, WESTERN UNION, of anderen)
LQ121S1LG72 verzending & Verpakking
12,1 de industriële CNC vertoning van het duim82ppi lcd scherm LQ121S1LG72 0
LQ121S1LG72 vriendelijk Herinnering:
4.we garantie onze producten voor u.
LQ121S1LG72 de invoerbelastingen of Heffingen:
LQ121S1LG72 FAQ:
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van LQ121S1LG72 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Hoe lang ik mijn goederen LQ121S1LG72 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Q: Kan ik mijn orde van LQ121S1LG72 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%