| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270QAN01.2 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De Desktoplce van AUO M270QAN01.2 3840*2160 het SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M270QAN01.2 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M270QAN01.2 |
| Comité Grootte | 27.0“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 (RGB) ×2160, UHD, 163PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 596.16 (W) ×335.34 (H) mm |
| Vatting het Openen | 601.96 (W) ×340.16 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 613.6 (W) ×356.85 (H) |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Beste Weergeven | Symmetrie |
| Reactietijd | 12 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 1.07B 100% sRGB |
| Lamptype | QLED, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signaalinterface | EIV (2 CH, 4 Stegen), 40 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| M270QAN01.2 originele nieuwe a-LCD van de rang27inch 4K LCD Vertoning monitor 3840 (RGB) *2160 (UHD) | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Kan ik mijn orde van M270QAN01.2 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van M270QAN01.2 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe kan ik mijn orde van M270QAN01.2 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Kunt u mijn orde van M270QAN01.2 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Bericht:
Voorafgaand aan de orde, controleer en whehter gelieve de het schermgrootte, resolutie, backlight type te bevestigen, kunnen de het Interfacetype en plaats op uw laptop worden toegepast, als u geen idee, tevreden askus vrij hebt.
Gelieve te geven ons uw correcte contactdetails zodat u de punten kunt zo spoedig mogelijk ontvangen.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies