| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270Q008 V0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De Desktoplce van AUO M270Q008 V0 2560*1440 het SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M270Q008 V0 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M270Q008 V0 |
| Comité Grootte | 27.0“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 (RGB) ×1440, vierling-HD, 108PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 596.74 (W) ×335.66 (H) mm |
| Vatting het Openen | 601.6 (W) ×341.15 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 613.6 (W) ×356.85 (H) ×18.4 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 85/85/80/80 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Beste Weergeven | Symmetrie |
| Reactietijd | 12 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 16.7M |
| Lamptype | 18S4P WLED, 30K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 144Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 2.20Kgs (Type.) |
| Toepassing | Het Gokken van de Desktopmonitor |
| Signaalinterface | LVDS (4 CH, met 8 bits), 130 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| Het originele Nieuwe LCD scherm M270Q008 V0 2K 144HZ 165HZ van 90% voor vertoning van de het spelmonitor van Asus PG279Q de viewsonic xg2703-GS | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Kan ik mijn orde van M270Q008 V0 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Kunt u mijn orde van M270Q008 V0 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van M270Q008 V0 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Bericht:
Voorafgaand aan de orde, controleer en whehter gelieve de het schermgrootte, resolutie, backlight type te bevestigen, kunnen de het Interfacetype en plaats op uw laptop worden toegepast, als u geen idee, tevreden askus vrij hebt.
Gelieve te geven ons uw correcte contactdetails zodat u de punten kunt zo spoedig mogelijk ontvangen.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies