Laptop van AUO M270HW01 V0 LCD de Schakelaar van het Scherm1920x1080 FHD 81PPI 30 Spelden
Merknaam: AUO
Modelnummer: M270HW01 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Vervaardiging:
AUO
Modelnaam:
M270HW01 V0
Het schermgrootte:
27 duim
Resolutie:
1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Vertoningsgrootte:
597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Helderheid:
300 cd/m ² (Type.)
Vertoningskleuren:
16.7M 72% NTSC
Ben van toepassing op:
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
Laptop van M270HW01 V0 LCD het Scherm
LCD Laptop het Scherm 1920X1080
Laptop van NTSC LCD het Scherm
Productbeschrijving
AUO M270HW01 V0 1920*1080 Desktop LCE-scherm
Productgegevens:
AUOLCD schermM270HW01 V0
Panelmerk AUO
Panelmodel M270HW01 V0
Panelgrootte 27.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afbeeldingsgebied 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Bezelopening 603.9 ((W) × 342.15 ((H) mm
Grootte van de contour 630 ((W) × 368,2 ((H) × 17,4 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 400 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Zienhoek 85/85/80/80 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op Om zes uur.
Reactietijd 3.8/1.2 (Type.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp Vier stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Ontworpen voor Desktopmonitor
Gewicht van het paneel 3.80kg.
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
AUO M270HW01 V01920*1080, FHD, 81PPI 30 pins Connector LCD-scherm
Waarom ons kiezen:
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-paneel, LCD-display,LCD-scherm,LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Vragen:
V: Hoe bestel ik lcd-paneel M270HW01 V0 ?
A: We accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wanneer komt mijn bestelling?r27.0 Inch lcd paneel M270HW01 V0 schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
Q: Kun je dest27.0Inch lcd paneel M270HW01 V0 voor verzending?
Maak je geen zorgen, onze AUO LCD M270HW01 V0 is goed getest voor verzending
Wat is er gebeurd?als AUO M270HW01 V0 ik heb ontvangen kan niet werken?
Voor bestelling:
Over het artikel en de verzendprijs:
Verzending en pakket:
Laptop van AUO M270HW01 V0 LCD de Schakelaar van het Scherm1920x1080 FHD 81PPI 30 Spelden 0
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor vervoer over lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, VLOGEN, ZEVEN
*Pls voel je vrij om contact met ons op te nemen voor vragen of speciale eisen.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%