| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270HAN01.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De Desktoplce van AUO M270HAN01.0 1920*1080 het SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M270HAN01.0 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M270HAN01.0 |
| Comité Grootte | 27.0“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 81PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 597.888 (W) ×336.312 (H) mm |
| Vatting het Openen | 601.49 (W) ×339.91 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 611.48 (W) ×355.81 (H) ×13.3 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Beste Weergeven | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lamptype | 17S4P WLED, 30K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Comité Gewicht | 2.87Kgs (Type.) |
| Signaalinterface | LVDS (2 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 5.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| AUO M270HAN01.0 1920*1080, FHD, 81PPI-Desktoplce het SCHERM | |
Originele 27 duim alle-in-Één LCD het Comité M270HAN01.0 M270HAN01.1 M270HAN01.2 M270HAN01.3 van de het Schermvervanging
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Hoe te om betaling van M270HAN01.0 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van M270HAN01.0 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kunt u mijn orde van M240HW01 V0 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kan ik mijn orde van M270HAN01.0 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Internationale Orden:
1.Buyer is de oorzaak van alle douaneprijzen en de invoerbelastingen.
2.International de orden kunnen verscheidene weken vergen langer dan gemoeten wegens uit:stellen aankomen douane verwerking.
3.We verklaar gewoonlijk lage prijzen standaard, wat ongeveer 1/2 of 1/3 van de productprijs is. Dit helpt de meeste kopers tarieven verminderen, maar als u een douaneaangifte ontmoet, gelieve ons te contacteren en wij zullen op elk ogenblik antwoorden op u. (Als het verzenden naar Brazilië, moeten wij het daadwerkelijke ordebedrag) verklaren
4.And naar Zuid-Korea via Fedex of DHL verzenden, moeten wij om daadwerkelijke prijs te verklaren, de ontvanger een inklaringsserienummer verstrekken, bijvoorbeeld: „P123456789123“. Gelieve te voorzien ons van het inklaringsserienummer.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies