| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M255UW01 V0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De Desktoplce van AUO M255UW01 V0 1920*1200 het SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M255UW01 V0 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M255UW01 V0 |
| Comité Grootte | 25.5“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1200, WUXGA, 88PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 550.08 (W) ×343.8 (H) mm |
| Vatting het Openen | 554.1 (W) ×347.8 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 582 (W) ×375.6 (H) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m ² (Type.) |
| Weergevenrichting | Symmetrie |
| Contrastverhouding | 2000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Reactietijd | 8 (Type.) (G aan G); 12 (MPRT) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 92% NTSC |
| Lamptype | 8 PCs CCFL, met Omschakelaar |
| Frequentie | 60Hz |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 3.43Kgs (Type.) |
| Signaalinterface | LVDS (2 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| AUO M255UW01 V0 1920*1200, WUXGA, LCD VAN DE DE SPELDENschakelaar VAN 88PPI 30 HET SCHERM | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Keurt u steekproeforden goed van M255UW01 V0?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Kan ik mijn orde van M255UW01 V0 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Q: Hoe lang ik mijn goederen M255UW01 V0 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Aandacht:
Om verkeerde geplaatste orde of verkeerd punt te vermijden u kocht, hier is iets u moet lezen alvorens opdracht te geven tot.
1.Tell ons de LCD modelnaam in uw hand nu, zoals: NV156FHM-A11
2.Tell ons uw laptop naam, zoals: dv6000, G480, als u niet het LCD model hebt.
3.Please controleren de LCD de het schermgrootte en resolutie.
4.Please controleren de signaalinterface (14pin, 20pin, 30pin (S M L), 40pin (S, M, L), 50pin) en positie.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies