| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M250HTN01.C |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Van de de Desktopmonitor van AUO M250HTN01.C 1920*1080 het het Gokkenauo LCE SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M250HTN01.C VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M250HTN01.C |
| Comité Grootte | 24.5“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 89PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 543.744 (W) ×302.616 (H) mm |
| Overzicht (mm) | 552.49 × 319,58 × 13,76 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Nevel 25%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 85/85/80/80 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Beste Weergeven | 6 uur |
| Reactietijd | 3.8/1.2 (Type.) (Tr/Td) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lamptype | 17S4P WLED, 30K-uren, Geen Bestuurder |
| Frequentie | 165Hz |
| Signaaltype | LVDS (4 CH, met 8 bits), 51 speldenschakelaar |
| Voltagelevering | 12V (Type.) |
| Toepassing | Het Gokken van de Desktopmonitor |
| Touch screen | Zonder |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| AUO M250HTN01.C 1920 (RGB) ×1080, FHD, DE SPELDENlcd VAN 89PPI 51 HET SCHERM | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Hoe lang ik mijn goederen M250HTN01.C zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van M250HTN01.C zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Keurt u steekproeforden goed van M250HTN01.C?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Refund&Return:
1.If het punt is gebrekkig, pls breng ons binnen 3 dagen na het ontvangen op de hoogte.
2.Items zou met origineel pakket moeten zijn teruggekeerd indien mogelijk.
Gentlehint: wegens regionaal weer en andere factoren, de Postai Post van thedelivery timeof China vereist 10 tot 50 dagen. Gelieve geduldig te zijn wanneer u de Post de Luchtpost van China kiest.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies