| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M250HTN01.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Van de de Desktopmonitor van AUO M250HTN01.0 1920*1080 het het Gokkenauo LCE SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M250HTN01.0 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M250HTN01.0 |
| Comité Grootte | 24.5“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 89PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 543.744 (W) ×302.616 (H) mm |
| Vatting het Openen | 546.94 (W) ×305.82 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 556 (W) ×323.2 (H) ×14.25 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 85/85/80/80 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Beste Weergeven | 6 uur |
| Reactietijd | 3.8/1.2 (Type.) (Tr/Td) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lamptype | 17S4P WLED, 30K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 240Hz |
| Gebruikt voor | Het Gokken van de Desktopmonitor |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 2.18±0.08Kgs |
| Signaalinterface | V-door-één 8 steeg, 51 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| Hoog - kwaliteit 24,5 Duimlcd Comité Monitorlcd het Vertoningsm250htn01.0 Scherm | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Wat gebeuren als M250HTN01.0 die ik niet kan werken heb ontvangen?
A: M250HTN01.0 zal strikt worden getest alvorens te verschepen. Als gebeur dat, pls al controleer verbind kabel opnieuw, als nog problemen heeft, wij goedkeuren uitwisseling of terugkeerpaneel.
Q: Kunt u mijn orde van lcd paneel M250HTN01.0 VB bij een zeer lage waarde verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Hoe lang is de garantie van M250HTN01.0?
A: 90days garantie.
Q: Bent u manufactory of handelsbedrijf?
A: WIJ zijn een Handelsbedrijf, zijn wij LCD paneel professionele verdelers, hebben wij eigen pakhuis en inventaris. Ons doel is onze klanten van de beste producten te voorzien.
verzending:
1.Worldwide het verschepen.
2.we verscheep het door DHL aan al klant, komt het u in 3-7days aan, en één of ander land kan behoefte zijn om sommige plichtsprijzen te betalen, hangt het over het beleid van het land van de ontvanger af.
Als u me wenst om het door lage van de prijzenkoerier en niet douane prijzen te verschepen, kunt u ons meedelen zodat wij u kunnen helpen verkiezen om het door de post van HK te verschepen, maar het behoefte aan te komen u in dag 15-20.
3.We zijn niet de oorzaak van om het even welke de invoerprijzen, verre gebiedslasten, belastingen of andere Douaneprijzen.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies