| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M250HAN01.7 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, de Western Union |
Van de de Desktopmonitor van AUO M250HAN01.7 1920*1080 het het Gokkenauo LCE SCHERM
Productdetails:
| HET SCHERM M250HAN01.7 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | M250HAN01.7 |
| Comité Grootte | 24.5“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 89PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 543.744 (W) ×302.616 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 552.49 (W) ×319.58 (H) ×14.44 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare (Nevel 25%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Beste Weergeven | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 99% sRGB |
| Lamptype | 17S4P WLED, 30K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 240Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 1.69±0.08Kgs |
| Signaalinterface | EIV (2 CH, 4 Stegen), HBR1 (2.7G/lane), 51 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Toepassing | Het Gokken van de Desktopmonitor |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| Van de de Desktopmonitor van AUO M250HAN01.7 1920*1080 het het Gokkenauo LCE SCHERM | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
FAQ:
Q: Hoe te om betaling van M250HAN01.7 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van M250HAN01.7 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Keurt u steekproeforden goed van M250HAN01.7?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Hoe lang ik mijn goederen M250HAN01.7 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Waarborg:
1.All de punten zullen strikt getest worden alvorens te verschepen.
2.Warranty is 90 dagen.
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies