Van het de Vertoningsscherm van AUO M240UP01 V0 LCD Antiglare Oppervlakte 70 Speldenschakelaar
Merknaam: AUO
Modelnummer: M240UP01 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
CHINA
Modelnaam:
M240UP01 V0
Diagonale Grootte:
24 inch
Resolutie:
1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Vertoningsgebied:
518.4 (W) ×324 (H) mm
Het bekijken Hoek:
80/80/80/80 (Type.) (CR≥10)
Vertoningskleuren:
16.7M 72% NTSC
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Markeren:
Antiglare LCD Vertoningsscherm
het de Vertoningsscherm van 250 cd/m2 LCD
De modulepaneel van 72% NTSC lcd
Productbeschrijving
AUO 24" M240UP01 V0 1920-1200, WUXGA, 94PPI 70 pins LCD-scherm
Productgegevens:
AUOLCD schermM240UP01 V0
Panelmerk AUO
Panelmodel M240UP01 V0
Panelgrootte 24.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afbeeldingsgebied 518.4 ((W) × 324 ((H) mm
Bezelopening 522.4 ((W) × 328.0 ((H) mm
Grootte van de contour 546.4 ((W) × 352 ((H) × 36,3 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 3.8/1.2 (Type.) ((Tr/Td); 2 (Type.) ((G tot G)
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp Vier stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 3.33 kg (max.)
Signalinterface Analoog RGB + DVI-D, 70 pins Connector
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Waarom ons kiezen:
Wij verkopen al vele jaren LCD/LED-schermen.
Wij bieden veel merken en verschillende modellen van LCD/LED-schermen.
Als bedrijf zijn we georganiseerd rond de bekendste merken:
SHARP, MITSUBSHI, NEC, OPTREX, KYOCERA, AUO, CMO, INNOLUX, Samsung, LG-Philps
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Laat ons weten wat uw eisen zijn aan panelen.
1) Grootte
2) Resolutie
3), Helderheid/Luminans
4), kijkhoek
5), Lichtbron
6), Signal Interface: LVDS of eDP of V-by-One
Of vertel ons het exacte model.
Let op:
Al onze producten zijn strikt getest en binnen 48 uur verbrand.
Herinnering:
Onze prijs is exclusief douanerechten op de bestemming.
De douane in het land van bestemming hangt af van de wetten in het land van bestemming.
Vragen:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
V: Hoe ofde M240UP01 V0 ?
A: We accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wat gebeurt er als LCD-scherm M240UP01 V0 Kan ik niet werken?
V: Hoe lang is de garantie van TFT-LCD? M240UP01 V0 ?
A: 90 dagen.
Over het product:
Voor bestelling:
Over het artikel en de verzendprijs:
Garantie en onderhoud:
Verzending en pakket:
Van het de Vertoningsscherm van AUO M240UP01 V0 LCD Antiglare Oppervlakte 70 Speldenschakelaar 0
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor vervoer over lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, VLOGEN, ZEVEN
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%