| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | C063SWR1-0 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
720*1480 LCD-scherm displaypaneel 6,3 inch C063SWR1-0
Productgegevens:
| Merken | IVO |
| Model P/N | C063SWR1-0 |
| Diagonale grootte | 6.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 720 ((RGB) × 1480 260PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 70.2 ((W) × 144.3 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 72.2 ((W) × 149,6 ((H) × 0,8 ((D) mm |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Dikte van de plaat | 0.40+0.40 mm |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 70% NTSC |
| Gewicht | 21.5/23,7 g (type/max.) |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 12001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Overdraagbaarheid | 40,3% (Typ.) |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG suggereert ST7703, HX8394F |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| Full CELL TFT LCD-scherm C063SWR1-0 6,3 inch 720*1480 LCD-scherm | |
Waarom ons kiezen:
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-paneel, LCD-display,LCD-scherm,LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Q: Hoe de betaling van C063SWR1-0?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Als ik nu een bestelling plaats,Wanneer verzendt u de goederen?f C063SWR1-0?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Kunt u mijn bestelling verklaren van C063SWR1-0De Commissie is van mening dat de Commissie in de eerste plaats de mogelijkheid moet bieden om de door de Lid-Staten voorgestelde maatregelen te steunen.
A: Ja, dat kunnen we.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
Verzending en pakket:
![]()
1)Al onze producten worden getest voor verzending.Dus u kunt de kwaliteit van onze producten verzekerd zijn.
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor vervoer over lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Vliegvracht, Zeevracht
4) Levertijd: omdat we grote voorraad hebben, bestellingen slechts 1-3 werkdagen na de betaling reveived en zal gebruik maken van derden levering diensten of geleverd als klanten verzoek.
Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douanevertragingen of belastingen.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies