Merknaam: AUO
Modelnummer: C102EVN01.0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelnaam:
C102EVN01.0
Scherm grootte:
10,2 inch
Oplossing:
1280 (RGB) ×720, WXGA, 143PPI
Weergavegebied:
226.56 (Horizontale) ×127.44 (Verticaal) mm
Overzichtsgrootte:
245.76 × 150,68 × 11,05 (H×V×D)
Visuele Grootte:
231.06 (Horizontale) ×133.64 (Verticaal) mm
Kijk hoek:
80/80/80/80 (Type.) (CR≥10)
Reactietijd:
10/15 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
C102EVN01.0 Nieuwe Originele 10.2 inch Lcd-scherm voor Auto GPS Navigatie Dvd-speler voor AUO
C102EVN01.0Productdetails :
AUOLCD SCHERM C102EVN01.0
fabrikant AUO
Modelnaam C102EVN01.0
Diagonale maat 10,1 inch
Schermtype a-Si TFT-LCD, LCD-module
Oplossing 1280(RGB)×720 WXGA 145PPI
Pixel-arrangement RGB verticale balk
Scherm grootte 226,56 (horizontaal) × 127,44 (verticaal) mm
fysieke dimensie 245,76 (horizontaal) × 150,68 (verticaal) × 11,05 (dik) mm
Visuele grootte 231,06 (horizontaal) × 133,64 (verticaal) mm
Oppervlakte behandeling Mat
Helderheid weergeven 1000 cd/m² (Typ.)
Contrast 2000:1 (Typ.) (transmissie)
Optische modus AHVA, normaal zwart scherm, doorlatend
Kijk hoek 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
reageren 10/15 (Typ.)(Tr/Td) ms
Tegenlicht type WLED [9S3P], 10.000 uur, geen stuurprogramma
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Massa 360 ± 36 g
Gebruikt voor Outdoor Hoge helderheid / Automotive Display
Touch screen Zonder
Interfacetype 40 pins LVDS (2 ch, 8-bit), connector
Voedingsspanning 3,3 V (typ.)
C102EVN01.0Waarom voor ons kiezen :
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
we kunnen alle accessoires matchen, inclusief driverboard,
touchscreen, led-achtergrondverlichting en LVDS-kabels.TFT-LCD,
LCD-paneel, LCD-scherm, LCD-scherm, LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
geniet ook van een jaar garantie!
C102EVN01.0 Verzending en pakket:
3) Verzending geaccepteerd: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTVRACHT, ZEEVRACHT
C102EVN01.0 Garantie en terugbetaling
1. Alle artikelen zijn in goede staat.
C102EVN01.0FAQ:
Vraag: Bent u een fabrieks- of handelsbedrijf?
Q: Hoe ofder AUO C102EVN01.0?
A: Wij accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Vraag: Wat gebeurt er als een lcd-schermC102EVN01.0 Ik heb ontvangen kan niet werken?
Q: Hoe lang de garantie van TFT-LCD C102EVN01.0 ?
EEN: 90 DAGEN.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%