| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M270KCJ-K7B Rev.C1 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
27.0 inch TFT-LCD-scherm display paneel M270KCJ-K7B Rev.C1
Productgegevens:
| Merken | Innolux |
| Model P/N | M270KCJ-K7B Rev.C1 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 608.8 ((W) × 355.13 ((H) × 13.8 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 1.07B 95%DCI-P3 |
| Frequentie | 165 Hz |
| Gewicht | 2.58/2.87/3.01 kg (min./type/max.) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Reactietijd | 8/7 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Typ van de lamp | 4 snaren WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktop Monitor, Spelen |
| Signalinterface | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
Verzending en pakket:
![]()
1)Al onze producten worden getest voor verzending. Dus u kunt de kwaliteit van onze producten verzekerd zijn.
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor vervoer over lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Vliegvracht, Zeevracht
4) Levertijd: aangezien wij grote voorraden hebben, duurt het voor bestellingen slechts 1-3 werkdagen na ontvangst van de betaling en zullen wij leverdiensten van derden gebruiken of op verzoek van de klant leveren.
Vragen:
V: Kunt u mijn bestelling verklaren vanM270KCJ-K7B Rev.C1De Commissie is van mening dat de Commissie in de eerste plaats de mogelijkheid moet bieden om de door de Lid-Staten voorgestelde maatregelen te steunen.
A: Ja, dat kunnen we.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M270KCJ-K7B Rev.C1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?M270KCJ-K7B Rev.C1Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe lang zal ik mijngoederenM270KCJ-K7B Rev.C1?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Opmerking:Als u hulp nodig heeft, kunt u contact opnemen met uw klantenservice of geef ons uw e-mail en we zullen u binnen 12 uur antwoorden
Alle producten worden getest voor verzending
Voor alle bestellingen moeten worden teruggestuurd naar ons, als je niet graag om welke reden, kunt u bestellen, dan accepteer je de regels, we betaald de verzending uit China, kopers kunnen alleen betalen voor de terugkeer door EMS,Als je het niet accepteert, bestel het dan niet.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies