| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM195WX1-SLC1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM195WX1-SLC1 19,5 lcd paneel1440*900 originele nieuwe kwaliteit
Productdetails:
| Het schermgrootte: | 19.5“ | |||
|---|---|---|---|---|
| Pixeleigenschappen: | Pixelaantal | Pixelindeling | Dot Pitch (H×V) | Pixelhoogte (H×V) |
| 1440 (RGB) ×900, WXGA+ | RGB Verticale Streep | 0.0969×0.2907 mm | 0.2907×0.2907 mm [87PPI] | |
| Mechanische Grootte: | Vertoningsgebied (H×V) | Vatting het Openen (H×V) | Algemene Afmeting (H×V) | Algemene Diepte |
| 418.608×262.35 mm | 422.2×265.9 mm | 442.2×286.6 mm | 8/10.7 (Type. /Max.) mm | |
| Overzichtseigenschappen: | Vormvorm | Beeldverhouding (H: V) | Richtlijn | Vormstijl |
| Vlakke Rechthoek | 16:10 | Landschapstype | Normale vatting | |
| Andere Specificatie: | Massa | Comité Dekking | Oppervlaktebehandeling | |
| 1.44Kgs (Type.) | - | Antiglare, Harde deklaag (3H) | ||
| Gaten & Steunen: | Zij opzettende gaten (4-m3) op linker, juiste vatting | |||
| Fabrikant | LG Display |
| ModelName | LM195WX1-SLC1 |
| Het schermgrootte | 19.5“ |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT LCD |
| ResolutionI | 1440 (RGB) ×900 [WXGA+] 87PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale streep |
| Vertoningsgrootte | 418,608 × 262,35 mm (H×V) |
| fysieke afmeting | 442.2 × 286,6 × 10,7 mm (H×V×D) |
| Visuele grootte | 422.2 × 265,9 mm (H×V) |
| Oppervlaktebehandeling | Steen, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid (cd/m2) | 250 (Type.) |
| Contrast | 1000: 1 (Type.) [Transmissie] |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | IPS, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| antwoordende snelheid | 14 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Aantal kleuren | 16.7M, 72% NTSC |
| Backlighttype | 16S2P WLED, 30K-uren, geen bestuurder |
| Het schermgewicht | 1.44Kgs (Type.) |
| Verfris me ratez | 60Hz |
| signaalsysteem | LVDS (2 CH, met 8 bits), schakelaar, 30 spelden |
| Leveringsvoltage | 5.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C het Werk temperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM195WX1-SLC1 19,5 lcd paneel1440*900 originele nieuwe kwaliteit | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kan ik mijn goederen LM195WX1-SLC1 door creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe kan ik mijn orde van LG Display LM195WX1-SLC1 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw website van de ordevorm kunt vinden.
Q: Hoe lang ik mijn goederen van LM195WX1-SLC1 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LG Display LM195WX1-SLC1 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies