| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | A030DL01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het Scherm A030DL01 320 van AUO LCD (RGB) Monitor van ×240 TFT LCD
Productdetails:
| HET SCHERM A030DL01 VAN AUO LCD | |
| fabrikant | AUO |
| ModelName | A030DL01 |
| het schermgrootte | 3,0 duim |
| Schermtype | LTPS TFT LCD, LCD MODULE |
| Resolutie | 320 (RGB) ×240, QVGA, 135PPI |
| Pixel | RGB driehoek |
| Vertoningsgrootte | 60 (W) ×45 (H) mm |
| fysiek | 70.45 (W) ×52.15 (H) mm |
| Visuele grootte | 62.6 (W) ×47.6 (H) mm |
| Oppervlakte | Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 300:1 (Type.) (transmissie) |
| Beste hoek | 6 uur |
| Optische wijze | TN, normaal witte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 55/55/45/60 (Type.) (CR≥10) |
| het antwoorden | 15/20 (Type.) (Tr/Td) Mej. |
| Backlighttype | 4S1P WLED, 10K-uren, Geen Bestuurder |
| Het schermgewicht | 22.0g |
| Ben van toepassing op | Digitaal Fototoestel/Digitale Videocamera |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | Periodieke RGB (met 8 bits) + SPI, CCIR656, 40 spelden, FPC |
| Leveringsvoltage | 3.3/3.3/10.5/-3.7V (Type.) (VDC/VCCI/VGH/VGL) |
| Maximum | Het werk temperatuur: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -25 ~ 80 °C |
| Het Scherm A030DL01 320 van AUO LCD (RGB) Monitor van ×240 TFT LCD | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
Het verschepen:
- De punten u opdracht gaf tot zullen uit in 1~7 werkdagen worden verscheept nadat uw betaling wordt voltooid.
Terugkeer & Garantie:
- Als de punten gebrekkig zijn, gelieve ons binnen 30 werkdagen te contacteren na het ontvangen van het punt.
- Als het om een verkeerd punt wordt bewezen te zijn of een fabrikantentekort te hebben, te sturen gelieve het punt terug en wij zullen u een vervanging kostenloos verzenden.
- Wij besteden aandacht aan de kwaliteit van elke goederen, is de klantentevredenheid het belangrijkst.
- Het geretourneerde artikel en alle toebehoren moeten in de originele (ongebruikte) voorwaarde zijn.
- Elk punt wordt gekleefd met een garantieetiket, te scheuren gelieve omhoog niet het etiket.
- Tevreden om me te contacteren alvorens mijn punt voor vervanging of geldrug te terugkeren, herinner me om uw eBay identiteitskaart en artikelnummer te omvatten.
- Wij doen dit fouten en misverstand minimaliseren.
BERICHT:
- De invoerrechten, de belastingen en de lasten zijn niet inbegrepen in de puntprijs of de verschepende lasten.
- Gelieve te controleren met het douanekantoor van uw land om te bepalen wat deze extra kosten voorafgaand aan het bieden/het kopen zullen zijn.
- Ik zal „gift“ op de Douanesticker merken.
- Wij proberen ons beste om u te verstrekken de betrouwbaarste, betaalbare manier van lijndienst. Maar soms wordt de internationale levering hoogst afgehangen van de koeriersdienst en de lokale douane/de plichten, de het verschepen tijd misschien langer dan gebruikelijk, gelieve te wachten geduldig.
FAQ:
Q: Hoe te om betaling voor A030DL01 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u mijn orde van A030DL01 bij een zeer lage waarde verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Keurt u steekproeforden goed voor A030DL01?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Bent u manufactory of handelsbedrijf?
A: Wij zijn een Handelsbedrijf, zijn wij LCD paneel professionele verdelers, hebben wij eigen pakhuis en inventaris. Ons doel is onze klanten van de beste producten te voorzien.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies