| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | A025CN04 V3 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
AUO 2,5 het paneela025cn04 V3 TFT LCD Comité van duim a-Si TFT lcd
Productdetails:
| HET SCHERM A025CN04 V3 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | A025CN04 V3 |
| Comité Grootte | 2.5inch |
| Comité Type | LCM, a-Si TFT LCD |
| Resolutie | 480×244 117PPI |
| Pixelindeling | RGB driehoek |
| Vertoningsgebied | 49.92 (H) ×37.44 (H) mm |
| Vatting het Openen | 52.37 (W) ×39.64 (H) mm |
| Schemerig overzicht. | 59.63 (W) ×42.94 (H) ×2.8 (H) MM |
| Oppervlakte | Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 300:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 45/45/20/40 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Beste Weergeven | 6 uur |
| Reactietijd | 10/15 (Type.) (Tr/Td) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 50% NTSC |
| Lamptype | 1 PCs WLED, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 10.9g (Type.) |
| Toepassing | Digitale Fototoestel Digitale Videocamera |
| Signaalinterface | Periodieke RGB (met 8 bits) + SPI, CCIR601/656, 39 spelden FPC |
| Inputvoltage | 3.3V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperatuur: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -25 ~ 70 °C |
| AUO 2,5 het paneela025cn04 V3 TFT LCD Comité van duim a-Si TFT lcd | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Hoe te om betaling van A025CN04 V3 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kan ik mijn orde van A025CN04 V3 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Keurt u steekproeforden goed van A025CN04 V3?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagengarantie aan.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies