| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | P102AWF5 R0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
A-Si TFT LCD Panel 10,3 inch P102AWF5 R0 LCD SCREEN DISPLAY
Productgegevens:
| Merken | IVO |
| Model P/N | P102AWF5 R0 |
| Diagonale grootte | 10.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920×720 ((RGB) 200PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 243.648 ((W) × 91.368 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 250.94 ((W) ×100.898 ((H) ×1.27 ((D) mm |
| Behandeling | Harde coating, Reflectie 6,0% (max.) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 12001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 30,0% (Type) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 74% NTSC |
| Lichtbron | Geen B / L, zonder chauffeur |
| Gewicht | 80.0g (max.) |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Framerate | 55 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinnen |
| Stroomvoorziening | 10.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-paneel, LCD-display,LCD-scherm,LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Verzending en pakket:
![]()
1)Al onze producten worden getest voor verzending. Dus u kunt de kwaliteit van onze producten verzekerd zijn.
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor vervoer over lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Vliegvracht, Zeevracht
4) Levertijd: aangezien wij grote voorraden hebben, duurt het voor bestellingen slechts 1-3 werkdagen na ontvangst van de betaling en zullen wij leverdiensten van derden gebruiken of op verzoek van de klant leveren.
Vragen:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van P102AWF5 R0 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor P102AWF5 R0 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de P102AWF5 R0Ik krijg niet kan werken?
A: P102AWF5 R0 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies