| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | A015AN03 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
A015AN03 LCD HET SCHERMlcd MODULES
Productdetails:
| Het SCHERM A015AN03 van AU Optronics LCD | |
| Comité Merk | AU Optronics |
| Comité Model | A015AN03 |
| Comité Grootte | 1.46“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 280×220, 164PPI |
| Pixelindeling | RGB Delta |
| Vertoningsgebied | 29.54 (W) ×22.22 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 40.1 (W) ×34.6 (H) ×4.2 (D) MM |
| Oppervlakte | Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 200 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 150:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 45/45/10/30 (Min.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Reactietijd | 25/30 (Type.) (Tr/Td) |
| Lamptype | 2S1P WLED, 10K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 10.0g (Type.) |
| Signaalinterface | Specifieke Analoge RGB van TFT, 26 spelden FPC |
| Inputvoltage | 5.0/5.0/15.0/-10.0V (Type.) (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperaturen.: -25 ~ 80 °C |
| A015AN03 LCD HET SCHERMlcd MODULES | |
| Pixeleigenschappen: | Aantal Pixel | 280×220 | Regeling | RGB Delta |
|---|---|---|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.1055×0.101 mm | Pixelhoogte (W×H) | - [164PPI] | |
| Fysieke Grootte: | Het actieve Bekijken | 29.54 (W) ×22.22 (H) mm | Algemene Schemerig. | 40.1 (W) ×34.6 (H) mm |
| Vatting het Openen | - | Algemene Diepte | 3.9±0.2 mm | |
| Overzichtseigenschappen: | Vormvorm | Vlakke Rechthoek | Richtlijn | Landschapstype |
| Beeldverhouding (W: H) | 4:3 | Vormstijl | ||
| Ander Detail: | Massa | 10.0g (Type.) | Oppervlakte | Harde deklaag (3H) |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van A015AN03 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van A015AN03 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Hoe te om betaling van A015AN03 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies