| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | A015AN02 V1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het paneelvertoning van A015AN02 V1 280×220 lcd
Productdetails:
| Het SCHERM A015AN02 V1 van AU Optronics LCD | |
| Comité Merk | AU Optronics |
| Comité Model | A015AN02 V1 |
| Comité Grootte | 1.46“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 280×220, 164PPI |
| Pixelindeling | RGB Delta |
| Vertoningsgebied | 29.54 (W) ×22.22 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 40.5 (W) ×34.65 (H) mm |
| Helderheid | 200 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 150:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 45/45/10/30 (Min.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Reactietijd | 25/30 (Type.) (Tr/Td) |
| Lamptype | 2S1P WLED, 10K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 10.0/12.0g (Type. /Max.) |
| Signaalinterface | Periodieke RGB (6-beetje), 32 spelden FPC |
| Inputvoltage | 3.3/3.3/17.8V (Type.) (VCC/AVDD/VGH) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperaturen.: -25 ~ 80 °C |
| Het paneelvertoning van A015AN02 V1 280×220 lcd | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Hoe te om betaling van A015AN02 V1 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Keurt u steekproeforden goed van A015AN02 V1?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Kan ik mijn orde van A015AN02 V1 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Kunt u mijn orde van A015AN02 V1 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies