| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LB270WR1-SPA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Origineel de Vertoningscomité LB270WR1-SPA1 van het 27 duimuhd WLED LCD Scherm van LG
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| LG Displaylcd het SCHERM LB270WR1-SPA1 | |
| fabrikant | LG Display |
| ModelName | LB270WR1-SPA1 |
| het schermgrootte | 27,0 duim |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 (RGB) ×2160 (UHD) 163PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgrootte | 596.16 × 335,34 (H×V) mm |
| fysieke afmeting | 649.84 × 387,13 × 17,3 (H×V×D) mm |
| oppervlaktebehandeling | Anti-vingerafdruk (AF), Harde deklaag, anti-reflection behandeling |
| Helderheid | 800cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | IPS, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 14 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Aantal kleur | 1.07B, 100% sRGB |
| Backlighttype | 18S4P×2CN WLED, 30K-uren, zonder bestuurder |
| Comité gewicht | 3.85/4.05Kgs (Type. /Max.) |
| Ben van toepassing op | Medische weergave |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | EIV (4 Stegen), schakelaar, 30 spelden |
| Leveringsvoltage | 10.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C het Werk temperatuur: 0 ~ 50 °C |
| Origineel de Vertoningscomité LB270WR1-SPA1 van het 27 duimuhd WLED LCD Scherm van LG | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Hoe kan ik mijn orde van LB270WR1-SPA1 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LB270WR1-SPA1 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kan ik mijn orde van LB270WR1-SPA1 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Kunt u mijn orde van LB270WR1-SPA1 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van origineel de Vertoningscomité LB270WR1-SPA1 van het 27 duimuhd WLED LCD Scherm van LG, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies