| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M236HJJ-L31 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
het nieuwe en originele 23,6 duimlcd Comité van de het Schermvertoning voor computer M236HJJ-L31
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| Innoluxlcd het SCHERM M236HJJ-L31 | |
| Comité Merk | Innolux |
| Comité Model | M236HJJ-L31 |
| Comité Grootte | 23.6“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 93PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 521.28 (W) ×293.22 (H) mm |
| Vatting het Openen | 525.22 (W) ×297.22 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 544.8 (W) ×320.5 (H) ×11.5 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare (Nevel 25%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 3000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 85/85/80/80 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Super Transmissive MVA, normaal Zwart, |
| Reactietijd | 20 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lamptype | 4 koorden WLED, 40K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 2.31±0.11Kgs |
| Signaalinterface | LVDS (2 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 5.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: -10 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| het nieuwe en originele 23,6 duimlcd Comité van de het Schermvertoning voor computer M236HJJ-L31 | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Keurt u steekproeforden goed voor M236HJJ-L31?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Hoe lang ik mijn goederen van M236HJJ-L31 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van M236HJJ-L31 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe kan ik mijn orde van M236HJJ-L31 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van het nieuwe en originele 23,6 duimlcd Comité van de het Schermvertoning voor computer M236HJJ-L31, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies