| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | LSA40AT9001 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LSA40AT9001 LCD Comité van de het Schermvertoning 10,4 duim 60 de module van SPELDtft lcd
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| Innoluxlcd het SCHERM LSA40AT9001 | |
| Comité Merk | Innolux |
| Comité Model | LSA40AT9001 |
| Comité Grootte | 10.4“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 800 (RGB) ×600, SVGA, 96PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 211.2 (W) ×158.4 (H) mm |
| Vatting het Openen | 214.2 (W) ×162.5 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 228.4 (W) ×175.4 (H) ×6.2 (D) MM |
| Oppervlakte | Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 500:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 70/70/50/60 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Beste Weergeven | 6 uur |
| Reactietijd | 10/15 (Type.) (Tr/Td) |
| Vertoningskleuren | 262K/16.2M 50% NTSC |
| Lamptype | 3S12P WLED, 20K-uren, zonder Bestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 520/550g (Type. /Max.) |
| Signaalinterface | Parallelle RGB (1 CH, 6/8-beetje), 60 spelden FPC |
| Inputvoltage | 3.3/10.5V (Type.) (VCC/AVDD) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: -10 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| LSA40AT9001 LCD Comité van de het Schermvertoning 10,4 duim 60 de module van SPELDtft lcd | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van LSA40AT9001 bij een zeer lage waarde verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Hoe lang is de garantie van LSA40AT9001?
A: 90days garantie.
Q: Als ik tot LSA40AT9001 nu opdracht geef, wanneer u de goederen zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Keurt u steekproeforden goed voor LSA40AT9001?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van Comité van de het Schermvertoning van LSA40AT9001 LCD 10,4 duim 60 de module van SPELDtft lcd, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbiedt. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies