| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NT156WHM-N42 (BOE0675) |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Slank 30pin-Laptop de Vertoningscomité van het het Schermnt156whm-n42 LCD Scherm 15,6 duim
Productdetails:
| HET SCHERM NT156WHM-N42 VAN BOE LCD (BOE06A5) | |
| fabrikant | BOE |
| ModelName | NT156WHM-N42 (BOE06A5) |
| het schermgrootte | 15,6 duim |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCD module |
| Resolutie | 1366 (RGB) ×768 WXGA 100PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale streep |
| Vertoningsgrootte | 344.232 (Horizontale) ×193.536 (Verticaal) mm |
| fysieke afmeting | 359.5 (Horizontale) ×223.8 (Verticale) ×3.2 (Dik) mm |
| oppervlaktebehandeling | Steen (Nevel 25%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 220cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 400:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | 6 uur |
| Optische wijze | TN, normaal witte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 45/45/20/40 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 12 (Type.) (Tr+Td) Mej. |
| Aantal kleur | 262K, 45% NTSC |
| Backlighttype | WLED [9S4P], 15K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Verschijningsstijl | Het dunne scherm (PCBA rechtstreeks, dikte ≤3.2mm) |
| Ben van toepassing op | notitieboekje |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | EIV (1 Steeg), eDP1.2, RBR (1.62G/lane), schakelaar, 30 spelden |
| Leveringsvoltage | 3.3V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C het Werk temperatuur: 0 ~ 50 °C |
| Slank 30pin-Laptop de Vertoningscomité van het het Schermnt156whm-n42 LCD Scherm 15,6 duim | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van NT156WHM-N42 (BOE06A5 verklaren) aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van NT156WHM-N42 nodig heb (BOE06A5)?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe lang ik mijn goederen NT156WHM-N42 zal ontvangen (BOE06A5)?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Keurt u steekproeforden goed van NT156WHM-N42 (BOE06A5)?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van Slank 30pin-Laptop de Vertoningscomité van het het Schermnt156whm-n42 LCD Scherm 15,6 duim, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies