| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | P460HVN01.3 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het paneel P460HVN01.3 van AUO lcd 46,0 duimlcd videomuur
Productdetails:
| HET SCHERM P460HVN01.3 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | P460HVN01.3 |
| Comité Grootte | 46“ |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 47PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 1018.08 (W) ×572.67 (H) mm |
| Vatting het Openen | 1018.68 (W) ×573.27 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 1023.68 (W) ×578.27 (H) ×55.2 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare (Nevel 44%) |
| Helderheid | 500 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 4000: 1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AMVA3, normaal Zwart, |
| Reactietijd | 6.5 (Type.) (G aan G) |
| Vertoningskleuren | 1.07B 72% NTSC |
| Lamptype | WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Ben van toepassing op | het multi-scherm |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Videowallnaad | 5,6 actieve mm (aan actieve naad) |
| Signaalinterface | LVDS (2 CH, 8/10-beetje), 51 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 12.0V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| Het paneel P460HVN01.3 van AUO lcd 46,0 duimlcd videomuur | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Keurt u steekproeforden goed van P460HVN01.3?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van P460HVN01.3 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe te om betaling van P460HVN01.3 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u mijn orde van P460HVN01.3 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies