| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LTI550HN11 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Comité van de het schermlti550hn11 LCD het Videomuur van 55 duimsamsung LCD
Productdetails:
| HET SCHERM LTI550HN11 VAN SAMSUNG LCD | |
| fabrikant | SAMSUNG |
| ModelName | LTI550HN11 |
| het schermgrootte | 55,0 duim |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCD module |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080, FHD, 40PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale streep |
| Vertoningsgebied | 1209.6 (W) ×680.4 (H) mm |
| Viewable gebied | 1209.8 (W) ×680.6 (H) mm |
| fysieke afmeting | 1213.5 (W) ×684.3 (H) ×67.7 (D) MM |
| Oppervlaktebehandeling | Steen (Nevel 44%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 4000:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | SVA, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 8 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Aantal kleur | 16.7M, 100% sRGB |
| Backlighttype | WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Het stikken | 3,9 actieve mm (aan actieve naad) |
| Ben van toepassing op | het multi-scherm |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | LVDS (2 CH, met 8 bits), 51 spelden, schakelaar |
| Leveringsvoltage | 12.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Het werken: 0 ~ 50 °C; Opslag: -20 ~ 65 °C |
| Comité van de het schermlti550hn11 LCD het Videomuur van 55 duimsamsung LCD | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Keurt u steekproeforden goed van LTI550HN11?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LTI550HN11 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe te om betaling van LTI550HN11 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Kunt u mijn orde van LTI550HN11 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies