| Merknaam: | YONGS |
| Modelnummer: | yongs-001 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
Productgegevens:
| Tipe productie | - Jongs-001 |
| Operatiesysteem | Een alles-in-één computersysteem |
| Intel Core | Intel Core i7 -8750H |
| Geheugen | 8 GB DDR4 |
| Bewaarplaats | 128G SSD |
| Ondersteuning van het besturingssysteem | Microsoft® Windows®7 Professional 64-bits (geen activering) |
| Toonbeeld | 22 inch TFT-LCD |
| Schermresolutie | 1920×1080 |
| Touchscreen | capacitieve touchscreen |
| Netwerk | Ethernet 10/100/1000 MB Base-T LAN; Wi-fi 802.11AC, 2,4 GHz / 5 GHz Dual Band |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 LE |
| Systeemomgeving | Professionele medische mobiele pc, geen ventilator, nul geluidsverlies, antibacteriële plastic schil, anticonvectie kruisinfectie, seismisch, stabiel, duurzaam, stofbestendig. |
| PC-invoer-uitvoer-interface | USB 2.0 × 3 |
| COM-poort | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Netwerkpoort | 2 |
| Gat in de stekker van de voedingsbron | 1 |
| Trolley M2D3 | (inclusief batterijmodule): |
| Materiaal | Aluminiumlegering, staalmateriaal, ABS-plastic |
| Op- en neervorm | Gebruik de zeer stille medische elektronische stuwkast, geschikt voor verschillende toepassingen met ultra-laag geluid. geschikt voor verschillende gewichtsconfiguratie van het ophefplatform. |
| Liftbereik | Verstelbare hoogte: 795 mm-1145 mm, slag: 350 mm |
| Tafelgrootte | lengte 500 mm, breedte 475 mm |
| Grootte van de zitplaats | lengte van het wielcentrum 484 mm breedte 408 mm |
| Trundle | Gebruik 4 inch ultra stille medische trundle, vier wielen aan acht zijden zijn stabieler, de twee voorwielen voor remmen, oppervlak materiaal met hoogwaardig rubber |
| Algemene afmetingen | lengte 600 mm, breedte 475 mm, hoogte 1166 mm-1666 mm |
| Gewicht van de trolley | ≤ 25 kg |
| Materiaal voor trolleybussen | De grondstoffen van de trolley slagen voor de test op schadelijke stoffen |
| Stroominvoer: | AC 100V-242V 60Hz/50Hz |
| Vermogen | •DC-12V 3A-10A •DC-19V 3A-10A •DC-24V 3A-10A •DC-5V 3A-10A |
| Uitgangsvermogen | 300 W |
| Batterij | Ingebouwde Panasonic Lithium Ion batterij (282WH) |
| Standaardinstallatie | 100 mm × 100 mm VESA standaard |
| Werktemperatuur | 0°C -- 40°C;opslagtemperatuur: -20°C -- 60°C |
| Vochtigheid | 0% ∼ 90% (geen condensatie) |
| Certificaten voor veilige regels | CCC/CE/FCC/ROHS/MSDS/UN38.3 |
| Video-audio systeem | met een diameter van niet meer dan 20 mm, |
| HD-conferentiecameraprestaties | Met behulp van de meest geavanceerde ISP, Panasonic 1/2.8 inch 5 miljoen beeld sensor, en hoge kwaliteit 12x optische lens, produceren van high definition beelden met een soepele gesprek. |
| Full HD-resolutie 1920x1080P30 | |
| 12x optisch + 12x elektron, horizontale gezichtshoek van 72,5 graden. | |
| Ondersteuning van WDR-wijde dynamische, 3D-ruisreductie in het OSD-menu. | |
| Compact en stabiel mechanisch ontwerp. Zorg ervoor dat de PTZ-rotatie van de camera soepel, nauwkeurig, stil is. Snel en nauwkeurig scherpstellen. | |
| USB3.0-uitgang, elke eenvoudige USB-lijn verbinding met elke systeemcomputer, onmiddellijk draaien in elke videoconferentie software. | |
| Standaardovereenkomst van SONY VISCA en UVC1.5, ondersteunen RS232 / USB afstandsbediening en upgraden. | |
| Ondersteuning van 128 presets | |
| Ondersteuning beeld flip, voorzijde geïnstalleerd, flip |
Waarom ons kiezen:
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-paneel, LCD-display,LCD-scherm,LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Verzending en pakket:
![]()
1)Al onze producten worden getest voor verzending. Dus u kunt de kwaliteit van onze producten verzekerd zijn.
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Vliegvracht, Zeevracht
4) Levertijden: aangezien wij grote voorraad hebben, duurt het bestellen slechts 1-3 werkdagen nadat de betaling is ontvangen, en zullen we leverdiensten van derden gebruiken of leveren op verzoek van de klant.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies