| Merknaam: | YONGS |
| Modelnummer: | yongs-006 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
Medische afstandsbediening Single Screen
Productgegevens:
| Systemparameters: | |
| Verwerker: | Intelcore i5 7e tot en met 10e generatie (processors van de Intel Skylake-U-serie) |
| Intern geheugen: | 8 G DDR4 |
| Bewaarplaats: | 128G SSD |
| Netwerk: |
Dual Gigabit bedrade netwerkpoorten, Ethernet 10/100/1000MB Base-T LAN; Wi-Fi802.11ac, 2,4 GHz/5 GHz dubbelband |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 LE |
| Ondersteunend besturingssysteem: | Windows 10 en Windows 7 |
| Afbeelding: | |
| Afbeelding: | 22 inch, resolutie 1920x1080 |
| Externe interface: | |
| USB-interface | USB2.0 x3 |
| Netwerkpoort (RJ45): | 1 |
| Invoer/uitvoervermogen: | |
| Stroominvoer: | AC 100V-240V 60Hz/50Hz |
| Vermogen: |
DC-12V 3A-10A DC-19V 3A-10A DC-24V 3A-10A DC-5V 3A-10A |
| Uitgangsvermogen: | 300 W |
| Batterij: | Ingebouwde Panasonic-lithium-ionbatterij (282WH) |
| Standaardinstallatie: | 100 mm × 100 mm VESA standaard |
| Certificering: | CCC/CECP/CE/FCC/ROHS/MSDS/UN38.3 |
| Temperatuur: | Temperatuur Werktemperatuur: 0°C - 40°C; Bergingstemperatuur: - 20°C - 60°C |
| Vochtigheid: | 0% tot 90% (geen condensatie) |
| Koets M6: | |
| Algemene materiaalkwaliteit: | aluminiumlegering, staalmateriaal, gemodificeerde technische kunststoffen |
| Parameters van de haakjes: | Geschikt voor de meeste 22"-32" displays. Lagerbereik: 6.6-26.4lbs (3-12 kg), VESA ondersteuning gat positie: 75*75mm, 100*100 mm |
| Verticale hefstand: | 345 mm (14"), maximale rekafstand: 650 mm (26"), horizontale rotatiehoek: 360°, instelbare kantelhoek: +85° tot -30° |
| Parameters van het tafeloppervlak: | lengte 500 mm, breedte 475 mm, verstelbare bereik van tafelhefhoogte 795 mm-1145 mm, slag 350 mm |
| Onderste stoel: | De wielbasis is 484 mm lang en 408 mm breed. |
| - Wat is er? | dubbelzijdige ultra-stille medische 4-inch rollen, vier wielen en acht zijden zijn stabieler op de grond, twee voorwielen zijn gebremd, en het oppervlak materiaal is gemaakt van hoogwaardige stille rubber |
| Totaal gewicht van de stootwagen: | ≤ 30 kg |
| De kwaliteit van de trolley: | de grondstof van de trolley is geslaagd voor de test op gevaarlijke stoffen |
| Video systeem: | |
| Met behulp van de meest geavanceerde ISP, Panasonic 1/2.8-inch 5 miljoen beeldsensor, en een hoogwaardige 12x optische lens, presenteren high definition, gladde en transparante beelden | |
| 1920x1080P30 frame full HD resolutie | |
| 12 keer optische zoom + 12 keer elektronische zoom, horizontale kijkhoek van 72,5 graden | |
| Ondersteuning van WDR-wijde dynamische, 3D-ruisreductie en andere functies die in het OSD-menu kunnen worden aangepast | |
| Compact en stabiel mechanisch ontwerp voor een soepele, precieze en stille PTZ-rotatie van de camera. | |
| USB3.0-uitgang, een USB-kabel verbonden met elke computer met elk systeem, onmiddellijk uitgevoerd in elke videoconferentiesoftware | |
| Ondersteuning van de FECC-functie (afstandsbediening) | |
| Standaard SONY VISCA en UVC1.5-protocol, ondersteunen RS232/USB-besturing en upgraden op afstand | |
| Ondersteuning 128 vooraf ingestelde posities | |
| Ondersteuning van de beeldflipfunctie: kan ondersteboven worden geïnstalleerd | |
| Audio systeem: | |
| met full-duplex echo-annulering, dynamische geluidsonderdrukking, automatische gainregeling en andere spraakverwerkingstechnologieën | |
| Ingebouwde microfoon 360 graden geluidsopvang met een opvangradius van 2 meter | |
| Ondersteun USB-functie, verbind computer en videoconferentiesysteem om full-duplex handsfree-oproepfunctie te realiseren | |
| Ondersteunt verschillende software video ZOOM, Vidyo, Webex en andere netwerkconferentiesoftware Skype for business, Google hangout, etc. | |
| Ondersteunende hoofdtelefoonfunctie, handig voor privéoproepen | |
| Ondersteuning voor meerdere systemen: Windows, Mac OSX, Android | |
Waarom ons kiezen:
Volgens de verschillende verzoeken van klanten,
We kunnen alle accessoires matchen die inclusief bestuurdersbord,
touchscreen, LED-achterlicht en LVDS-kabels.
LCD-paneel, LCD-display,LCD-scherm,LCD-monitor,
LCD-module van 2,2 inch tot 88 inch.
Kwaliteit beloofd, 100% origineel, snelle levering,
Geniet ook van een jaar garantie!
Verzending en pakket:
![]()
1)Al onze producten worden getest voor verzending. Dus u kunt de kwaliteit van onze producten verzekerd zijn.
2) Alle panelen zijn verpakt met nieuw en stevig karton, geschikt voor lange afstanden.
3) Verzendingen aanvaard: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Vliegvracht, Zeevracht
4) Levertijden: aangezien wij grote voorraad hebben, duurt het bestellen slechts 1-3 werkdagen nadat de betaling is ontvangen, en zullen we leverdiensten van derden gebruiken of leveren op verzoek van de klant.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies